Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

преди 3 часа, Can Oa написа:

Никой гараж няма право да обслужва гаранционно видео карти , има 3,4 официални сервиза за България.

От който и гараж да си вземеш карта отива там.

Всеки купил от амазон юк се моли да няма проблем понеже 100те кинта в DHL-а болят.

А от гаража си на 5-7 лева еконт.

Опитай се да го разбереш че обикновенните хора които цъкат паур бутона на компа и до там им свършват хардуерните познания не им е полезно стока от амазон.

ПП. забравих да напиша че 90% от отговарящите в темите знаят цените в амазон и 10% от тях са поръчвали но много добре разбират +- на това и го правят за себе си но не биха го препоръчали на обикновените искащи съвет в тези теми тука.

По-добре да се ''моля'', отколкото да платя 140-150 лева допълнително тук за същата карта.

DHL далеч не е единствения метод, със Български пощи цената ще е значително по-ниска.

Какви хардуерни познания са нужни за да пазаруваш от от Amazon.UK ? Ти беше написал че работиш във hardware retail българската действителност, или греша ? Дано да не конфликт на интереси. Дано също да не мислиш че се заяждам.

Какво значи ''обикновените'' ? Трябва да си някаква специална персона за да пазаруваш от Amazon, и вместо това трябва да купуваш още по-надценени карти от тук ?

преди 3 часа, JackTheStripper написа:

http://nikem-bg.net/cart/57206p1r60684p1r60441p2r2172p1r58390p1r60662p1r60606p1r60971p1rf.html

Ако взема тази конфигурация,ще мога ли във бъдеще да сменя процесора и видеокартата с по-добри?

Ще можеш, но ако смяташ да ползваш машината за нещо по-различно от игри, с което ще товариш процесора интензивно ще трябва да инвестираш във по-добро дъно - Asrock B360M/B360 Pro 4. Могат от никем да ти сглобят конфигурацията, а ти да си купиш процесора от друго място и да си го инсталираш сам. Нищо сложно няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 19 минути, JackTheStripper написа:

Това от кой сайт е?

От скай ще да е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Inno написа:

Могат от никем да ти сглобят конфигурацията, а ти да си купиш процесора от друго място и да си го инсталираш сам. Нищо сложно няма.

Това мисля да направя,но май много ще изляза извън бюджета,понеже процесора ще е по-скъп.Мисля I5-8400 да купя,вместо I3-8100

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, Inno написа:

Ти беше написал че работиш във hardware retail българската действителност, или греша ? Дано да не конфликт на интереси. Дано също да не мислиш че се заяждам.

Не съм писал. Подобен коментар за да не те обиждам само ще напиша че имаш проблеми ... няма да говоря на темата за тях не ми пука.

преди 33 минути, Inno написа:

Какво значи ''обикновените'' ? Трябва да си някаква специална персона за да пазаруваш от Amazon, и вместо това трябва да купуваш още по-надценени карти от тук ?

Обясни на човека как си взел твоята карта?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, JackTheStripper написа:

Това от кой сайт е?

SKY

преди 1 час, JackTheStripper написа:

Това мисля да направя,но май много ще изляза извън бюджета,понеже процесора ще е по-скъп.Мисля I5-8400 да купя,вместо I3-8100

Мда. Добър вариант.

преди 1 час, Inno написа:

...

Принципно си прав за надценките, но не на всеки му се занимава да прави поръчки от чужбина. Аз и ти бихме го направили, но както по-горе написаха обикновен потребител е малко вероятно. Момента с гаранциите е важен от гледна точка на разходите за сметка на купувача и времето за замяна. Инак работата е елементарна...поръчваш от co.uk примерно и даваш адрес на Gab_Co с адрес до спедиторски офис в България по твое усмотрение. Цената на доставката е смешна, но чакаш 10-на дни. Автора на темата надали ще предпочете този вариант, защото иска сглобена конфигурация готова за ползване.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези дни се ровя по форума и гледам, че "старите кучета" още са на линия. :)

И да не съм спам едно предложение от мен. Само си добави една кутия за 60-70лв. и си готов. С 1070 няма да имаш ядове за доста по-дълъг период от време.

image.png.4faa9c8a574e09c167b5530ce80b0bfc.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

@Jotto_del Със i3 8100 и тази памет GTX 1070 ще се товари на 60-70% в някой игри, тоест полза никаква от иначе по-бързата карта.

Във Sky има MSI GTX 1070 Armor на цена от 859 лева. Остава въпроса дали е refurbished копачка или не.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Inno написа:

Във Sky има MSI GTX 1070 Armor на цена от 859 лева. Остава въпроса дали е refurbished копачка или не.

Къде пише че не е нова? Може и аз да не го виждам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...