Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

А, да питам спецовете, как мога да сменя динамичното си ИП?Не ги чаткам хич, в нета не намерих нищо полезно.Имам някакъв умрял рутер TL-WR340G.Пробвах да го рескам, не проработи.ИП-то е същото.Вариянта с позвъняване на доставчик не работи.Не, че е нещо спешно, ама една мацка ме гагна за 1 ден в едно сървърче на цс и искам да й кажа неколко приказки, а админ чата също не мога да го ползвам.хихи 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно IP адреса ти е статичен или пък динамичния пул на доставчика е ограничен. Нищо не може да направиш.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Емил Костов написа:

Вероятно IP адреса ти е статичен или пък динамичния пул на доставчика е ограничен. Нищо не може да направиш.

Ип-то е динамично.Не знам за какъв динамичен пул става въпрос, просто исках да й кажа две - три приказки на тая мома.Принципно имам право на смяна на ип-то, но не ми е спешно.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Динамичните IP адреси имат живот, за такива като теб, живота го давам 24h, но там админ-а може да е по-либерален и да е дал по-малък живот. Спираш рутера, излизаш да се разходиш малко (хем добре да си обмислиш извинението към момата) и като се върнеш след час-два пускаш рутера и гледаш дали ще си говорите днес или ще остане за утре.

Редактирано от plamen_petrov_80 (преглед на промените)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз така ще й се извиня, че свят ще й се завие.Болно дете, де си няма работа.Даже и аз не разбрах що ме гагна. :D Нямам друг wifi сигнал, иначе ще вържа телефона и ще вляза с друг ип адрес.Както и да е.Явно няма магическа пръчка.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, plamen_petrov_80 написа:

Динамичните IP адреси имат живот, за такива като теб, живота го давам 24h

Не бих казал,че има строги правила,ето аз например съм забелязал,че при мен се сменя на няколко дни(2-3-4 дни),дори преди два месеца веднъж ми стоя 6 дно без промяна и аз дори помислих,че съм със статичен адрес,понеже бях променил и плана на нета си.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз говоря за IP раздавано по DHCP, а как е в конкретния случай мога само да гадая. Може да са няколко сървърите и зависи кой ще приеме заявката, дали вече си се свързвал с него и дали те помни по MAC адрес, дали предишното ти IP в момента е свободно и т.н.

Както казах - разходи се, може пък да хванеш някой не заключен Wi-Fi сигнал, но недей с лошо, нищо няма да постигнеш така.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смени си IP-то мигновено с Windscribe или TunnelBear - теглиш и сменяш мигновено ! (Аз  ползвам и харесвам повече първото, по-читаво направено е.)

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробвай с VPN. Иначе за смяна на динамично IP, само рикънект на рутерът, докато го смени. Ако си прихванат по MAC за някакъв период може да си напишеш ръчно друг адрес като статично IP. Копираш от доставчика Gateway, DNS-си, маска и ги пишеш ръчно, а IP-то сменяш с друго, като променяш само последната цифра. Но може да се наложи да експериментираш защото ръчното ти IP може вече да се заето и да се сритате с някой.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 6 месеца по-късно...

VPN е най-добрият вариант за промяна на вашия IP и аз лично предпочитам динамичен IP над статичен. Това ми дава повече защита и анонимно сърфиране. Но не всеки VPN осигурява динамичен IP. Сега използвам NordVPN, който осигурява динамичен IP на всичките си сървъри, като предлага отлични възможности и скорост на разумна цена. Можете да прочетете повече за NordVPN в този подробен преглед: https://www.allbestvpn.com/nordvpn-review/. NordVPN актуализира софтуера си и добави няколко важни функции, някои от които споменати. Доволен съм от представянето

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 9 месеца по-късно...

As I mentioned above, I also had security issues on my android so my friend suggested I use NordVPN.
Although I was looking for other android VPN apps listed above and also found a few of them with good features, I have not tested them. i am very pleased with expressvpn. The security of the product is undoubtedly great which people like me and are always looking for. People have concerns that high security and high encryption mean an impact on overall Internet speed.

More modern options mean more security and privacy, but in the end, it requires some investment

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване