Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Atanas180

Някои сайтове не ми зареждат, както и игри на телефона...

Препоръчан отговор

Здравейте, днес както си разглеждах разни форумчета и изведнъж някой 12 годишен пикльо реши, че трябва да ме DDoS или Flood както искате го наричайте, та атаката беше доста голяма, над 90 mbps, атаката продължи няколко минути, около 10-15, след което спря... Всичко окей, обаче като отида в някой от тези по неизвестните сайтове, като например amxx-bg.info, не зареждат.. А виж, фейсбук, youtube, скайп си ги отваря, така и явно проблема не е в компютъра, защото като отворя някоя мобилна игра която ползва интернет, стига до 50% и повече не мърда, та... Моля помогнете ми! (Само да вметна, че имам инсталиран discord, който също не ми зарежда)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Към рутер ли си вързан? Ако си толкова притеснен може да си видиш трафикa със: TCPView

И най-вероятно вече не те досват, 12 годишния едва ли има армия от ботове :ph34r: Другия път виж на кой порт те досва и просто го затвори. Или блокирай адреса на входящия трафик, едва ли ползва ВПН.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Въпроса е там, че DDoS атаката приключи, а тия проблеми се появиха след това... И да, на рутер съм, но имам и модем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вържи се с телефон към рутера и виж дали пак бави така, ако проблема е само с компютъра ти, пусни пинг към някой сайт за да видиш има ли реална загуба на пакети.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами виж какво съм написал, че не ми зарежда и мобилните игри които се нуждаят от интернет, а аз ползвам домашния нет за всичко, Google Play също не го зарежда, а за друго не съм опитвал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Смених ай-пи-то ръчно от компютъра, и вече ми зарежда всичко, тоест, оправи се... Обаче проблема продължава при телефона, защо така?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Здравейте, днес както си разглеждах разни форумчета и изведнъж някой 12 годишен пикльо реши, че трябва да ме DDoS или Flood както искате го наричайте, та атаката беше доста голяма, над 90 mbps, атаката продължи няколко минути, около 10-15, след което спря... Всичко окей, обаче като отида в някой от тези по неизвестните сайтове, като например amxx-bg.info, не зареждат.. А виж, фейсбук, youtube, скайп си ги отваря, така и явно проблема не е в компютъра, защото като отворя някоя мобилна игра която ползва интернет, стига до 50% и повече не мърда, та... Моля помогнете ми! (Само да вметна, че имам инсталиран discord, който също не ми зарежда)
Би ли обяснил как разбра за атаката?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заплашиха ме по messenger, че ако не му сложа админски права в сървъра ми на една игра, той ще започне да ме DDoS-ва, а аз категорично му отказах, защото е 12 годишен. Няколко минути по-късно усетих огромен lag и реших да проверя какво става, ping 400+, и си казах, онова малко сополче започва с неговите номера... 15 минути както казах по-късно спря атаката, и започнаха да се появяват тези проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ясно, аз не играя

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тези проблеми не мисля, че са от "атаката".

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами щом при всяко вързано устройство към рутера връзката се бави, значи проблема е в рутера. Пробвай да го рестартираш, после върни фабрични настройки и ако пак има проблем, може просто други мрежи да пречат на сигнала. А и колко устройства са вързани по принцип към този рутер?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...