Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 27 минути, サムライオートバイ написа:

Някакво мнение за магазина на Plasico ? Някой купувал ли е нещо от тях? 

Без да съм пазарувал от тях имам сравнително добро мнение. В смисъл - не помня да съм чел в нета някакви оплаквания. Щях да си взимам лаптоп оттам, но нямаха точния модел в магазина, а си харесах нещо по-добро от Ардес. 

Но по-важното е, че след като е БГ търговец, мониторът ще е легален внос, и гаранцията му ще важи пред официалните сервизи на марката. Със Samsung е така - имат си БГ поделение, сервизна мрежа, и национален телефон за рекламации. Докато с eDigital процедурата е изпращане с куриер до магазина, и чакане на реакция. Аз лично не бих рискувал така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 17 часа, サムライオートバイ написа:

Добър вечер! Както сте разбрали от името на темата, ми трябва монитор с ТВ тунер. Не е за мен, а за родителите ми. Не играят игри, ползва се компютъра за работа основно. Аз като се прибера 2-3 пъти в годината може да поцъкам някоя слаба игра от рода на ДОТА 2 или нещо подобно безплатно и леко. Като изисквания имам ако може да е с IPS матрица и размер колкото повече толкова повече. Бюджет съм решил да заделя 300-350 лв.

преди 17 часа, サムライオートバイ написа:
  • РЕЗОЛЮЦИЯ : HD READY 1366 x 768  Само това ме притеснява... Искаше ми се да е 1920 на 1080

Всъщност, за това, за което ще го ползваш - наистина ли имаш нужда от 1920х1080?...  За телевизия - категорично не, а за някоя стара игра 2-3 пъти в годината не виждам особен смисъл.

Питам, защото от днес е на промоция ето това - LG 29MT49VF TV+MONITOR . Голям екран, и се събира в бюджета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, RudeBoy написа:

Без да съм пазарувал от тях имам сравнително добро мнение. В смисъл - не помня да съм чел в нета някакви оплаквания. Щях да си взимам лаптоп оттам, но нямаха точния модел в магазина, а си харесах нещо по-добро от Ардес. 

Но по-важното е, че след като е БГ търговец, мониторът ще е легален внос, и гаранцията му ще важи пред официалните сервизи на марката. Със Samsung е така - имат си БГ поделение, сервизна мрежа, и национален телефон за рекламации. Докато с eDigital процедурата е изпращане с куриер до магазина, и чакане на реакция. Аз лично не бих рискувал така.

Съгласен.

преди 1 час, RudeBoy написа:

Всъщност, за това, за което ще го ползваш - наистина ли имаш нужда от 1920х1080?...  За телевизия - категорично не, а за някоя стара игра 2-3 пъти в годината не виждам особен смисъл.

Питам, защото от днес е на промоция ето това - LG 29MT49VF TV+MONITOR . Голям екран, и се събира в бюджета.

При този размер и тази резолюция ще е супер зърнерсто всичко. Освен за филми, игри и ТВ за друго няма да става. А основното приложение ще бъде да е монитор и след това на втори план ТВ. Аз лично не мога да си представя да пиша нещо на 29 инча 1366 по 768 или да чета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, サムライオートバイ написа:

Питам, защото от днес е на промоция ето това

Да,свалили са го от някой щанд в технобакалията,дето е работил 1-2 години...........

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Слави Маринов написа:

Да,свалили са го от някой щанд в технобакалията,дето е работил 1-2 години...........

Глупости.

преди 19 минути, サムライオートバイ написа:

Съгласен.

При този размер и тази резолюция ще е супер зърнерсто всичко. Освен за филми, игри и ТВ за друго няма да става. А основното приложение ще бъде да е монитор и след това на втори план ТВ. Аз лично не мога да си представя да пиша нещо на 29 инча 1366 по 768 или да чета.

Ами ясно, оставаме на 24" :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами вероятно този комп си има монитор? Защо не боднеш само един добър тунер - ще паднеш доста под бюджета и получаваш доста екстри...

http://www.beholder-europe.com/products/T7/index.html

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.