Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,имам въпрос-закупих си -

Лаптоп Lenovo Ideapad V110-15IAP с процесор Intel® Celeron® N3350 up to 2.40 GHz, 4GB, 500GB, Intel HD Graphics 500, Free DOS,

понеже е от Е-маг и имам правото в рамките на 30 дена да го върна,какво е мнението ви за него,

трябва ми за сърфиране в и-нет ,е-мейли.FB,филми и други леки програми,инсталирах си Windows 10/64bit?

Дайте мнения за него,моля!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз лично не харесвам лаптопи с процесори за телефон.

За 500+ лв. можеше да се вземе много бърз и качествено изработен лаптоп втора употреба с гаранция от 12 м.

Похвално за инсталирането! Виж го как се справя с задачите които му даваш и си прецени на теб как ти е!

Подобри си правописа!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, plamen_petrov_80 написа:

Аз лично не харесвам лаптопи с процесори за телефон.

За 500+ лв. можеше да се вземе много бърз и качествено изработен лаптоп втора употреба с гаранция от 12 м.

Похвално за инсталирането! Виж го как се справя с задачите които му даваш и си прецени на теб как ти е!

Подобри си правописа! 

И коя ми е грешката в правописа?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Преди запетая не се слага интервал, а само след такава.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, plamen_petrov_80 написа:

понеже претендирам,че съм много грамотна и затова ми стана интересно и пак не виждам къде е тази грешка(предполагам неволна,няма как иначе да бъде)?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има и с по 24м. гаранция https://outletpc.bg/dell-latitude-e6430-6673/,а и не е само този!Слага още 4 гб рам и ссд,  и има далеч по-добра машина от цитираната!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Христинка написа:

понеже претендирам,че съм много грамотна и затова ми стана интересно и пак не виждам къде е тази грешка(предполагам неволна,няма как иначе да бъде)? 

Понеже претендирам,_че съм много грамотна и затова ми стана интересно и пак не виждам къде е тази грешка_(предполагам неволна,_няма как иначе да бъде)? 

И от преди:

Заслужава ли си този лаптоп,_мнения,_моля!!!

Здравейте,_имам въпрос-закупих си -

Лаптоп Lenovo Ideapad V110-15IAP с процесор Intel® Celeron® N3350 up to 2.40 GHz, 4GB, 500GB, Intel HD Graphics 500, Free DOS,

понеже е от Е-маг и имам правото в рамките на 30 дена да го върна,_какво е мнението ви за него,

трябва ми за сърфиране в и-нет ,_е-мейли.FB,_филми и други леки програми,_инсталирах си Windows 10/64bit?

Дайте мнения за него,_моля! 

И в детайли:

"и-нет ,_е-мейли.FB,_филми и други леки програми,_инсталирах си" след и-нет няма интервал, после уж има изброяване а изведнъж точка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, plamen_petrov_80 написа:

Понеже претендирам,_че съм много грамотна и затова ми стана интересно и пак не виждам къде е тази грешка_(предполагам неволна,_няма как иначе да бъде)? 

И от преди:

Заслужава ли си този лаптоп,_мнения,_моля!!!

Здравейте,_имам въпрос-закупих си -

понеже е от Е-маг и имам правото в рамките на 30 дена да го върна,_какво е мнението ви за него,

трябва ми за сърфиране в и-нет ,_е-мейли.FB,_филми и други леки програми,_инсталирах си Windows 10/64bit?

Дайте мнения за него,_моля! 

И в детайли:

"и-нет ,_е-мейли.FB,_филми и други леки програми,_инсталирах си" след и-нет няма интервал, после уж има изброяване а изведнъж точка.

Не знам защо така с ее получило,не съм ги слагала тези интервали!!!!

Но ,карай,не това е въпроса ми,аз си знам,че съм грамотна,искам да знам дали да връщам лаптопа!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:lol6:

Колко 350лв. дадохте за него?

Ако сте дали повече сте се минали.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Христинка написа:

искам да знам дали да връщам лаптопа!

Консултациите е за предпочитане да се правят преди такива покупки, но както и да е...........важно е да ти се помогне!Ако държиш на новото, то едвали ще намериш нещо по-добро за тези пари!Ако държиш на качество и по-голяма пройзводителност,то има далеч по-добри варианти.Ето още по-изгоден с 24 м гаранция!Добавяш ссд за 79лв и 4бг рам евентуално и ще е в пъти по-добре от сегашният ти нов.https://outletpc.bg/dell-latitude-e6430-6658/

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, M.Николов написа:

:lol6:

Колко 350лв. дадохте за него?

Ако сте дали повече сте се минали.

370лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Христинка написа:

370лв

Хмммм,не виждам такъв за такава сума в емаг.Би ли дала линк?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ми те колегите ви казаха, че е можело нещо по-добро втора употреба да се вземе за тези пари, но щом вече сте го закупили изпробвайте нещата, които в бъдеще бихте искали да правите с този лаптоп и ако ви задоволява как се справя с тях значи става за вас, ако не, го върнете, ако можете.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, plamen_petrov_80 написа:

Подобри си правописа!

преди 14 минути, Христинка написа:

аз си знам,че съм грамотна

Не съм аз човека който да преценя това, нито съм казал, че не си.

преди 32 минути, plamen_petrov_80 написа:

За 370 лв. нов лаптоп и работи, какво повече да иска човек. Важното е на теб да ти харесва и да ти върши работа и след изтичане на гаранцията му.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Слави Маринов написа:

Консултациите е за предпочитане да се правят преди такива покупки, но както и да е...........важно е да ти се помогне!Ако държиш на новото, то едвали ще намериш нещо по-добро за тези пари!Ако държиш на качество и по-голяма пройзводителност,то има далеч по-добри варианти.Ето още по-изгоден с 24 м гаранция!Добавяш ссд за 79лв и 4бг рам евентуално и ще е в пъти по-добре от сегашният ти нов.

Съгласна съм,но промоцията беше много зарибяваща и беше за един ден-от 800лв,намален на 370,00лв,нямаще време да мисля и предположих,че щом е толков ареалната му цена,значи трябва д а едобър.Поне дават толеранс на клиентите си в рамките на 1 месец да го върнат,затова сега питам.

Искал си да ми препоръчаш лаптоп,но си изпуснал да напишеш кой.

Благодаря за съветите!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Този лаптоп посмъртно не би могъл да струва 800 лв.

Максимум 450лв.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, Слави Маринов написа:

Хмммм,не виждам такъв за такава сума в емаг.Би ли дала линк?

той беше за 1 ден само на тази промоция

преди 7 минути, M.Николов написа:

Този лаптоп посмъртно не би могъл да струва 800 лв.

Максимум 450лв.

така пишеше,знам,че е политика на тези компании,но се вързах

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа е трагедия!

Ще върши ли работа за вашите нужди: Да но бавничко доста дразнещо бавно и зациклящо ако това не ви е проблем значи е ок

Може ли да се вземе хубава машина 2ра ръка за парите: Да може доста по-хубава.

Хубава вечер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 минути, Христинка написа:

Съгласна съм,но промоцията беше много зарибяваща и беше за един ден-от 800лв,намален на 370,00лв,нямаще време да мисля и предположих,че щом е толков ареалната му цена,значи трябва д а едобър.Поне дават толеранс на клиентите си в рамките на 1 месец да го върнат,затова сега питам.

Благодаря за съветите!

Излъгали са те доста нагло,както ти е казал Николов по-горе подобен лаптоп няма как да струва толко пари.......евтин цигански(емагски)трик.Лесно се проверява къде колко струва като го пуснеш в търсачката.От този сайт дето съм ти дал предложения има доста по-добри лаптопи за 350-400лв и дори са с 2 год гаранция.Може да разгледаш и да се консултираш с някой разбиращ.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Христинка написа:

преди 28 минути, Слави Маринов написа:

Консултациите е за предпочитане да се правят преди такива покупки, но както и да е...........важно е да ти се помогне!Ако държиш на новото, то едвали ще намериш нещо по-добро за тези пари!Ако държиш на качество и по-голяма пройзводителност,то има далеч по-добри варианти.Ето още по-изгоден с 24 м гаранция!Добавяш ссд за 79лв и 4бг рам евентуално и ще е в пъти по-добре от сегашният ти нов.https://outletpc.bg/dell-latitude-e6430-6658/

а ето и картинка

77117666_.thumb.PNG.4607a41c2b7b90f3b5659cee24b1d506.PNG

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Can Oa написа:

Лаптопа е трагедия!

Ще върши ли работа за вашите нужди: Да но бавничко доста дразнещо бавно и зациклящо ако това не ви е проблем значи е ок

Може ли да се вземе хубава машина 2ра ръка за парите: Да може доста по-хубава.

Хубава вечер.

Да,много зацикля,отваря линкове и снимки за по 5 минути,ужасно се бави ,той старият ми лаптоп е на 6 години и е по-бърз.

А за втора употреба някак си ме стряска,я тук ме съветвате,каква е логиката?

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А какъв е стария Ви лаптоп и с какъв процесор е той?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, дръндю написа:

а ето и картинка

77117666_.thumb.PNG.4607a41c2b7b90f3b5659cee24b1d506.PNG

Мерси много,ще ги разгледам!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Христинка написа:

Мерси много,ще ги разгледам!

не на мен, а на Слави трябва да благодарите

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Христинка написа:

Да,много зацикля,отваря линкове и снимки за по 5 минути,ужасно се бави ,той старият ми лаптоп е на 6 години и е по-бърз.

А за втора употреба някак си ме стряска,я тук ме съветвате,каква е логиката?

Благодаря!

Такива са вече ниския клас лаптопи. А тези 2ра  ръка за около 400лв. повечето са стрували над 1500 , 2000 лв. преди няколко години.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.