Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

преди 5 минути, plamen_petrov_80 написа:

А какъв е стария Ви лаптоп и с какъв процесор е той?

Пак беше купен от Емаг: 

Лаптоп HP Compaq Presario CQ58-200SQ c процесор Intel® Celeron® Dual Core™ B830 1.80GHz, 2GB, 320GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Христинка написа:

Да,много зацикля,отваря линкове и снимки за по 5 минути,ужасно се бави ,той старият ми лаптоп е на 6 години и е по-бърз.

В такъв случай ако можете го върнете.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, дръндю написа:

не на мен, а на Слави трябва да благодарите

охх,извинявам се,много  е объркано тук:)

преди 2 минути, M.Николов написа:

В такъв случай ако можете го върнете.

да,може,ще го направя,благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Слави Маринов написа:

Е ,  не е колкото в емаг!;)

добре де,на Вас благодаря!:D

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво бих взел за себе си за около 400лв.

Ето това: https://plasico.bg/fujitsu-lifebook-e734-133-1366x768-i5-4300m-4gb-ram-500gb-hdd-cam-61483.html

ако ви трябва кирилизация(понеже тези машини нямат)  предлагат лепенки - разбира се има и фирми които го правят професионално но това е друга тема ако изобщо ви интересува.

имате 1 година гаранция но ще надживее новия ви с няколко години :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не зная обаче инсталирания Уиндоус, дали няма да ви попречи на връщането!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 минути, M.Николов написа:

Не зная обаче инсталирания Уиндоус, дали няма да ви попречи на връщането!

Ами, ако се изтрие или няма начин?:ohmy:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Може да се наложи да възстановите FreeDOS, не съм запознат напълно с условията за връщане на продукта, прочете ги внимателно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, Can Oa написа:

Какво бих взел за себе си за около 400лв.

Ето това: https://plasico.bg/fujitsu-lifebook-e734-133-1366x768-i5-4300m-4gb-ram-500gb-hdd-cam-61483.html

ако ви трябва кирилизация(понеже тези машини нямат)  предлагат лепенки - разбира се има и фирми които го правят професионално но това е друга тема ако изобщо ви интересува.

имате 1 година гаранция но ще надживее новия ви с няколко години :)

Благодаря за съвета,но с втора употреба не се ли рускува на какъв ще попаднеш?

току-що, M.Николов написа:

Може да се наложи да възстановите FreeDOS, не съм запознат напълно с условията за връщане на продукта, прочете ги внимателно.

Благодаря, ще го направя!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Христинка написа:

Благодаря за съвета,но с втора употреба не се ли рускува на какъв ще попаднеш?

Така е! Аз бих го взел с преглед и тест но знам как да си го тествам а вие не за вас риска е много голям...

Но това което сте си купили вие сега няма какво да рискувате - лаптопа ви е без да ви плаша боклук ...

Ако искате съвет според вашите възможности не бих си купил лаптоп 2ра ръка от сайт (ако се поставя на ваше място с моите знания по темата)

Ако имате познат с добри разбирания да седнете в еконта и да го разгледате за колкото време ви трябва.

Друг вариант е по-сложен да видите в магазин за такава техника отново с познат - но знам как ви звучи това и ще се откажете.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Can Oa написа:

Така е! Аз бих го взел с преглед и тест но знам как да си го тествам а вие не за вас риска е много голям...

Но това което сте си купили вие сега няма какво да роскувате - лаптопа ви е без да ви плаша боклук ...

Ако искате съвет според вашите възможности не бих си купил лаптоп 2ра ръка от сайт (ако се поставя на ваше място с моите знания по темата)

Ако имате познат с добри разбирания да седнете в еконта и да го разъкате за колкото време ви трябва.

Друг вариант е по-сложен да видеите в магазин за такава техника отново с познат - но знам как ви звучи това и ще се откажете.

лелееее, чувствам се прецакана, но трябва да намеря решение!:angry:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Христинка написа:

лелееее, чувствам се прецакана, но трябва да намеря решение!:angry:

Първо се опитайте да го върнете! Това е сериозния проблем. Да се намира хубава машина 2ра ръка е доста по-малък но после го мислете  :)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, Can Oa написа:

Първо се опитайте да го върнете! Това е сериозния проблем. Да се намира хубава машина 2ра ръка е доста по-малък но после го мислете  :)

Още утре ще опитам, дано имам късмет. После пак ще съм тук и ще искам съвет за нов:wub:

Мерси за съветите на всички!

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На ти си парцалките. - Дай си ми куклите. Защо купувате след, като не ви трябва. Като имаш един лаптоп, то защо ти е втори?

Щом имаш лаптоп с Dual Core , който излезе 2008 год. тоест 10 год. лаптоп се предполага, че разбираш от параметри.

Дори и да нямаше компютър, през смартфона на твоя позната пак можеше да пуснеш запитване за параметрите ако не разбираш от параметри на лаптопи.

Евтиното излиза винаги по- скъпо. - Английска поговорка.

Не съм толкова богат, че да купувам евтино. - Английска поговорка.

Един приятелски съвет. Забрави за втора употреба техника или техника закупена от сайтове, като Продавалник, защото горчиво ще ревеш.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, proexpert написа:

Като имаш един лаптоп, то защо ти е втори?

Като имаш един чифт обувки, защо си КуКупуваш втори?

Взела го е и търси мнение да го връща или да го оставя.

Да, за тези пари + нещо отгоре може да намери по-добро.

Сложила си е 10-ка, хм - неин избор .... по мое мнение по-добре седмица.... но зависи от други неща ....

За нуждите и ще и върши работа, но от нея зависи до изтичането на този месец дали да го върне.... т.е. как го усеща тя/то/той....

Друг е въпроса на къде са тръгнали тенденциите за развитие на бъдещето по отношение на приложенията дали ще се съобразяват с минали конфигурации или ще правят така, че да тръгват само на нови....

Май всичко зависи от теб, щото си специалист.....

:)

преди 31 минути, proexpert написа:

втора употреба техника

И да и не ..... моя е втора ръка.... да се допуска, че всички които предлагат втора ръка некачествени неща е в полза само и единствено в полза на друг вид мошеници .... в бранша на нова техника..... "уж" ..... ама да, ама не.....

Както оставам с убеждението, че е разколебана вследствие на тази тема за взетата покупка "първа ръка" ...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 минути, ДиоиД написа:

Взела го е и търси мнение да го връща или да го оставя.

Да, за тези пари + нещо отгоре може да намери по-добро.

Сложила си е 10-ка, хм - неин избор .... по мое мнение по-добре седмица.... но зависи от други неща ....

За нуждите и ще и върши работа, но от нея зависи до изтичането на този месец дали да го върне.... т.е. как го усеща тя/то/той....

Друг е въпроса на къде са тръгнали тенденциите за развитие на бъдещето по отношение на приложенията дали ще се съобразяват с минали конфигурации или ще правят така, че да тръгват само на нови....

Май всичко зависи от теб, щото си специалист.....

преди 14 минути, ДиоиД написа:

Лично мнение. Щом едно нещо не ти трябва, то не го купуваш.

Лично мнение: Категорично против колекционирането на компютри и / или лаптопи в домът ми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, proexpert написа:

Щом едно нещо не ти трябва, то не го купуваш.

Щом го е купила, значи и трябва ..... лично мнение също ..... примерно = не и знаеш статуса..... някой може да е "окупирал" другия..... ;)

Да, всичко зависи от специалисти като тебе, дали ще се съобразявате когато се създават нови приложения и т.н. които ще могат да се ползват на стари конфигурации ....

Примерно ..... имам един 386, имам и един друг от 2004, но се наложи да си взема макар и втора ръка един с i5 .... защо ли имам и един осем битов, а??? Дали не съм се превърнал в колекционер, а?

Благодарим Ви, вашето мнение беше важно за нас!

Друго е да се произнесе ИИ ..... :) 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това ли е ИИ?

А аз си мислех, че е само експерт снайперист.:speak:

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, M.Николов написа:

Това ли е ИИ?

А аз си мислех, че е само експерт снайперист.:speak:

Хм, Всеки може да го разтълкува както за него му е угодно, примерно Идеалния Идиот, Имагинерния Инженер, Изкуствения Интелект, а че си е сложил ника по начин който да не разбереш реалния му облик е негов избор, хм Индивидуален Избор.... :) 

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, proexpert написа:

На ти си парцалките. - Дай си ми куклите. Защо купувате след, като не ви трябва. Като имаш един лаптоп, то защо ти е втори?

Щом имаш лаптоп с Dual Core , който излезе 2008 год. тоест 10 год. лаптоп се предполага, че разбираш от параметри.

Дори и да нямаше компютър, през смартфона на твоя позната пак можеше да пуснеш запитване за параметрите ако не разбираш от параметри на лаптопи.

Един приятелски съвет. Забрави за втора употреба техника или техника закупена от сайтове, като Продавалник, защото горчиво ще ревеш.

Колега, стига писа глупости, ве! - Българска поговорка.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте,благодаря за отговорите на всички.

Говорих с Е-маг и и казаха да си им го върна във вида,който са ми го изпратили,като се изчисти всичко до фабрични настройки. Новак съм в това и затова ми трябва помощ. Ще възстановя биос-а на дефалт, каtо преди това ще вляза в системата(Windows-a) и ще задам да се ресетне до фабрични настройки и накрая ще форматирам дяла. Това ли стъпките за Windows 10 и друго трябва ли да се прави ? Моля,ако нещо пропускам, ми кажете, защото иначе няма да го приемат от Е-маг, без да са върнати фабрични настройки.

Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христинке , пак ли си правиш гаргара с хората?

Гледай някой да не те проследи като върнеш лаптопа :lol6:

Внимавай със заводските настройки....хах 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, upper@D написа:

Христинке , пак ли си правиш гаргара с хората?

Гледай някой да не те проследи като върнеш лаптопа :lol6:

Внимавай със заводските настройки....хах 

Няма смисъл да отговарям на малоумни коментари,  но за каква гаргара и какви 5 лева става на въпрос!!! Аман от хлапетии, които се чудят какво да правят по цял ден и само спамят темите.

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 18 часа, proexpert написа:

Само не разбрах- къде прочетохте, че не ми трябва???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.