Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Привет отново!

Хепи  съм, от Е-маг ми върнаха парите за прослувутия лаптоп(точни са, не създадоха проблеми - аз само премахнах Уиндоус-а от харддиска и изобщо не съм се занимавала да  инсталирам FreeDOS, :)

Сега на дневен ред  е какъв НОВ да си закупя- хем да е евтин(до 450лв), хем да е добър за мен(пак казвам, че ми трябва само за обикновено сърфиране в и-нет и гледане на клипове в You-tube  и филмчета. Помагайте!:D

Аааа,само да вметна- за стария ми лаптоп гледах клипове за смяната на вентилатора, доста си е играчка и няма да мога сама, а и трябва да се разглоби почти напъно този модел(Copmaq CQ58), за да видиш какъв е модела на вентилатора, дали се бъркам?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Христина, до 450 лв не можеш да си вземеш свестен лаптоп - дори и само за клипчета в Youtube. Или посъбери още пари, или се ориентирай към втора ръка. Има много магазини, които продават употребявани лаптопи с добри параметри, гаранция и минали пълна профилактика. Заслужава си да вземеш нещо подобно. Аз в момента съм с такъв, Dell с i7 процесор и 120 GB SSD диск. Като за 379 лв. е супер.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 26.07.2018 г. в 11:23, RudeBoy написа:

Христина, до 450 лв не можеш да си вземеш свестен лаптоп - дори и само за клипчета в Youtube. Или посъбери още пари, или се ориентирай към втора ръка. Има много магазини, които продават употребявани лаптопи с добри параметри, гаранция и минали пълна профилактика. Заслужава си да вземеш нещо подобно. Аз в момента съм с такъв, Dell с i7 процесор и 120 GB SSD диск. Като за 379 лв. е супер.

Не съм съгласен с твоето мнение - ако говорим за интернет, филми, музика и стари игри Lenovo Thinkpad са страхотни. Може да се намери лаптоп със ссд, 4 гб рам и и5, но от малките (12.5 инчови) в рамките на 400 лв.

Аз самия ползвам такова бижу и със ссд, единствено за игри не става - но you tube върви на 1080 с HD4000 вградена видео карта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, bratignat написа:

Не съм съгласен с твоето мнение - ако говорим за интернет, филми, музика и стари игри Lenovo Thinkpad са страхотни.

Друг път, преди да не се съгласяваш, четѝ по-внимателно:

на 26.07.2018 г. в 11:14, Христинка написа:

Сега на дневен ред  е какъв НОВ да си закупя- хем да е евтин(до 450лв),

Та ще споделиш ли откъде намери НОВ Lenovo ThinkPad до 450 лв, че и със SSD и i5?...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.