Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! От доста време търся занимания на малкия си син, който е на 12 години. Исках да намеря нещо, което да му е от полза за в бъдеще и ме светна, че IT сектора в момента върви доста и занапред програмисти винаги ще се търсят и не е излишно да имаш такива умения. Има ли училища в тази сфера, които се занимават с деца или онлайн курсове или нещо като летен лагер? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Разгледайте  тук

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, ДиоиД написа:

Разгледайте  тук

Успех!

Тез си имат място  направо за деца, при това и за онлайн обучение, т.е. без да се ходи физически някъде, можеше да дадеш връзка направо към него

Освен това го има и програмирам.ком и още няколко други, които могат да се намерят с търсачка.

Драга авторке на темата! Толкова ли е трудно да  напишете  в лентата за търсене на Гугъл, или друга предпочитана търсачка "програмиране за деца", или "програмиране за деца онлайн" и да прегледате резултатите поне на първата страница с такива? В заданието на темата дори не искате да бъде препоръчано място, а само питате дали такива съществуват, което показва изключителен мързел, при все който някак си сте се насилили да създадете тема тук, което изисква също някакво усилие. Не знам как сте се прежалили да го извършите.

Редактирано от sliderum
добавки и правопис. (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, sliderum написа:

Гугъл

То някъде имаше статия или тема с тематика как да ползваме тази търсачка..... и "скрити номера" за по конкретни търсения....

От личен опит съм разбрал, че определени личности не ползват същата или подобна търсачка за намиране на някакво свое решение по някакъв свой проблем.

В повечето форуми, било то на български или на друг език винаги има повдигнати теми в който има и линкове получени от Гугъл или друг вид търсачка.

преди 2 часа, emanuela444 написа:

IT сектора 

Потребителката счита тази платформа за водеща и че в нея ще намери компетентни мнения.

Аз предложих лично виждане (доволство на предлагана услуга) и не конкретизирах същия....

Тя ще избере дали да кликне върху линка или да продължи да чете по надолу.... и т.н.

Считам темата като актуална за този форум, за да облекчи лутането между мнения...

Да, могат да се отговори с набор от резултати, но давам възможност и на други потребители да споделят.

Не искам да бъда изчерпателен, а просто споделих доволство от определена платформа по поставения проблем.

Избора и е неин!

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мисля, че ITStep се справят доста по-добре с деца от останалите академии. Поне доколкото знам. Имам познати, които си пращат децата там и са доволни. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мога да ви препоръчам SoftUni Svetlina, също така в Software Univeristy има курсове за по-малки. Може да разгледате, гарантирам Ви, че обучението е на ниво и няма да съжалявате.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.