Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Реших да споделя едно мое видео, в което приятелката ми реагира на финала на Световното първенство в Русия. Заснех го, тъй като има една стара теория, че жените гледат футбол - дори са едни от най-колоритните футболни запалянковци. И напрактика го доказвам. 

Нищо, че само при споменаването на футбол и жена в едно изречение обикновено се предполага, че завършекът му ще гравитира около твърдението, че жените не разбират, не харесват, не понасят футбол и безкрайно много мразят най-известния и гледан спорт в целия свят.

Повярвайте ми обаче по-рядко, но все пак има и друг тип жени - такива, които с удоволствие сядат да гледат и коментират тази велика игра.

Именно такава е моята половинка - футболен „фен“ от ново поколение. 

Вие какво мислите? :))

https://www.youtube.com/watch?v=q6KGtitbtTA&t

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Влогърите сте ми много фалшиво племе - едни толкова изсмукани тези подхвърляте, че ......... Е в коя тема беше тука наоколо, някой разправя как от ФИФА забранили да се снимат красиви фенки по стадионите, ти уж си младо диване, па си тръгнал да разбиваш теории от средновековието.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Жените гледат футболистите като евентуални секспартньори. Имам опит с жени, които "обичат футбола". Те не разбират играта и не могат да ѝ се насладят. Вероятно защото телата им не позволяват да го играят. Харесват звездите и имиджа, който имат извън терена.

Линк към коментара
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване