Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, купих си телефон  Samsung J5 2016 "втора ръка" и беше с андроид  6.0.0 излезе ми актуализация,но направих грешката и го актуализирах с мобилни данни и от тогава  постоянно ми излиза грешката (процесорът com.android.phone спря) четох,че трябва да вляза в / настройки/ след това в /приложения / и да търся "телефон" натиснах "принудително спиране" и изчистих всичката памет,но резултат няма връщах го към фабрични настройки и правих factory reset и нищо как мога да го поправя???
Благодаря предварително и приятна вечер! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как направи "reset" - през recovery или през менюто на андроид? Пробва ли да изкараш SIM картата и да я вкараш пак?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

Как направи "reset" - през recovery или през менюто на андроид? Пробва ли да изкараш SIM картата и да я вкараш пак?

и recovery  и фабрични настройки 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А със SIM картата пробва ли?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

А със SIM картата пробва ли?

в момента не е в телефона...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И? Пак дава грешка ли какво? Нямам кристално кълбо да ти чета мислите! Пиши по-подробно. Друг вариант е да си флашнеш фабричния ROM с ODIN отново.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Raze написа:

И? Пак дава грешка ли какво? Нямам кристално кълбо да ти чета мислите! Пиши по-подробно. Друг вариант е да си флашнеш фабричния ROM с ODIN отново.

Извинете,че не се уточних със сим карта и без нея ми дава грешка всичко правих и пак дава грешка

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако нищо друго не помогне, крайният вариант е да си изтеглиш стоков ROM, и да го флашнеш с Odin.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.