Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) Като за начало искам да се извиня, ако темата не е за тук, просто не успях да намеря къде е, и ако е така преместете я където трябва.
Та проблема е следният:
- Имам gps Prestigio geovision 5058, Който работи с Navitel софтуер. Понеже имам карти от преди, и няма смисъл отново да давам пари за нещо което съм купил вече, и исках да ги кача на gps_a. Същия формат са (.nm7), следвах и инструкциите в папката да бъде тази общата "earth" карта, за да работят, но когато отивам на опцията създай нов атлас, и когато цъкна върху съответният файл .nm7, ми изписва че няма карта във файла..... И така няколко пъти един и същ резултат, с различни файлове.
Моля ако някой знае да ми обясни на този тип gps_и как се качват карти ръчно, за да работят.
Благодаря предварително :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако ползваш само официални карти ги сложи всичките в папка MAPS и стартирай програмата. Не е нужно да съсздаваш атлас.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.