Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

osko97

Проблем с буутването на ОС и сигнал от пищялката на дъното

Препоръчан отговор

Здравейте колеги. Имам проблем с буутването на компютъра си. Тъй като не е от най-новите и нямам проблем с инсталирането на Windows ХР на него и го направих. Идеята ми беше да направя среда, пригодена за стари игри като Nintendo, като имам джойстик, съвместим само с ХР, затова и съм избрал ХР. Тръгнах да инсталирам Хр-то и след зареждането на файловете, компютъра се рестартира и след надписа ,,Press any key to boot from Cd" без да натискам нищо, се опита да продължи с инсталацията. До тук добре, но се появи следния проблем: заби и пищялката на дъното започна да пищи без да спира. Проверих за кода на грешката в интернет и пише, че процесорът прегрява или вентилатора му не получава нужния волтаж, което малко ме съмнява, че съм уцелил точния код на грешката. И сега каквото и да правя, все си забива там и започва да пищи. Държа да отбележа, че компютъра работи, дъното няма проблем, включва се, но при буутването става горепосочената каша. Държа да отбележа, че съм с два хард диска, единия си ми е моя личния, на който е инсталиран Win10, а другия е от стария ми компютър, на който се опитах да инсталирам ХР. Някакви идеи как да го оправя?

Изпратено от моят SM-G928F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

първо пиши какво ти е дъното и как пищи да видим уцелил ли си грешката.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
първо пиши какво ти е дъното и как пищи да видим уцелил ли си грешката.
Asrock 4Core 1333 GLAN, 3GB RAM, Core 2 Duo 2.93GHz, 360gb+160 hdd, Nvidia 9600Gt това е системата като цяло, а сигналът е постоянен, биитка постоянно и сякаш пулсира.

Изпратено от моят SM-G928F с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако е проблемна паметта, може да обясни мигновения рестарт. При проблемен хард диск обикновено има замръзване и/или син екран.
Точно и аз имах много проблеми с буутването от флашка на P35-DS3L, дори не я разпознава. Капризни са тези дъна откъм буутване от флашка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.12.2019 г. в 14:05, stanliv написа:

Ако е проблемна паметта, може да обясни мигновения рестарт. При проблемен хард диск обикновено има замръзване и/или син екран.
Точно и аз имах много проблеми с буутването от флашка на P35-DS3L, дори не я разпознава. Капризни са тези дъна откъм буутване от флашка.

Lucky Patcher Kodi nox

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...