Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, играх си малко и написах едно просто портфолио и искам да си го кача в интернет. Четох, гледах разни клипове как да го публикувам чрез Visual Studio, но не се получаваше. Има и database MySQL. Ако може някой, който се е занимавал да ми помогне. Сайта е писан на ASP .NET Core, C#, Razor,  MySQL. Ето линк към GitHub. Благодаря на отзовалите се предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Domain имаш ли регистриран? Hosting купил ли си?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Raze написа:

Domain имаш ли регистриран? Hosting купил ли си?

Не, искам просто с обучителна цел. Има в интернет много сайтове, които предлагат безплатни хост и домейн услуги, обаче не знам кой от тях да ползвам. За това писах, извинявам се, че не съм се уточнил. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Мога да ви препоръчам SoftUni Svetlina, също така в Software Univeristy има курсове за по-малки. Може да разгледате, гарантирам Ви, че обучението е на ниво и няма да съжалявате.

Интересно, там не обясняват ли как се ползва google?

1. намираш си хост който предлага боклуците на микромеките. https://www.google.com/search?q=free+asp.net+core+hosting
  2. правиш си регистрация в избрания сайт като следваш инструкциите.
  3. качваш си приложението и го конфигурираш според хоста и услугите които ти трябват.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.