Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Така, на лаптоп съм, но сега лятото лаптопа може да се каже, че работи като настолен на бюрото, т.е. не се мести и се чудех как и дали изобщо си заслужава да го вържа към интернета с кабел. Като цяло в момента съм с рутер, но имам кабел и всичко (до скоро настолния компютър беше вързан с кабел). Да, обаче си нямам идея как да го направя, едва ли, ако ръгна кабела нещо ще стане, та хелп :D  Аз като цяло се чудя дали изобщо ще има разлика де спрямо Wifi-a :/ 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ръгай смело кабела, както е бил свързан настолния компютър. В зависимост от модела на рутера и заявената скорост от оператора, връзката с лан кабел би трябвало да е осезаемо по-бърза.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Joss Bomon написа:

Ръгай смело кабела, както е бил свързан настолния компютър. В зависимост от модела на рутера и заявената скорост от оператора, връзката с лан кабел би трябвало да е осезаемо по-бърза.

Ръгнах го, свети мига там при кабела, ама още съм на Wifi, някъде трябва да има от настройките да switch-на от Wifi към Wire "?

А, намерих го, било е забутано в настройките, Disable-нах Wireless-a и сега уж всичко е наред, чудно ми е дали има промяна :/

Редактирано от kyoshinn (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

5 Mbps

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Просто разкачи безжичната връзка

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.