Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Може ли да ми кажете дали има някакъв начин да печеля пари от интернет. Аз съм програмист и знам html CSS C# Java C++

може ли да ми дадете някакъв начин РЕАЛЕН за печелене на пари от интернет

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, kjordanov212 написа:

Здравейте,

Може ли да ми кажете дали има някакъв начин да печеля пари от интернет. Аз съм програмист и знам html CSS C# Java C++

може ли да ми дадете някакъв начин РЕАЛЕН за печелене на пари от интернет

За да постваш по страниците на форума, първо трябва да си прочел праввилата,  с които си се съгласил при регистрацията. Чети тук:  2.3 Заглавието на темата трябва да е ясно и точно, да не е съставено единствено от главни букви и да описва максимално съдържанието на самата тема. Теми със заглавия от една дума или от рода на "Помощ!", "Имам проблем", "Спешно" и т.н. се изтриват без предупреждение.

За да печелиш пари от където и да било, преди известно време  премиера на България предложи добра оферта:  Овчар, и със стадото в планината!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако наистина знаеш html CSS C# Java C++ питането ти е повече от несериозно да не кажа смешно.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Аз съм програмист как да печеля от реферални  сайтове и кликане по реклами, така ми прозвуча на мен. А иначе може да си направите уникален канал в Ютюб, с уникални ваши клипове и ако намерите достатъчно интерес и съответно посетители, да печелите от рекламите вързани за вашият канал. По същият начин може да си напишете и уникален интернет сайт, в който да се печели пак на подобен принцип от рекламиране и колкото  е по-посещаван, толкова повече рекламодатели и приходи ще имате. Дори може да направите достъпа до сайта си платен, ако предлагате срещу абонамента на регистриралите се безплатен достъп до уникално съдържание, което не може да бъде достъпено на друго място. В интернет могат да се намерят обяви за работа, но не и самата работа, ако искате да е свързана с познанията Ви. Може и да си отворите онлайн магазин. Някои от предлаганите начини предполагат начални инвестиции. Същевременно след като си намерите работа(при работодател) е напълно възможно тя да е свързана с интернет(web) или други софтуерни проекти, примерно правенето на игри и да може да се работи задочно, т.е да се получавате заданията и да изплащате готовите проекти през интернет.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има много сайтове, в които може да си търсиш работа на парче и да правиш проекти, които са нужни на други потребители. Примерно напиши "freelancer" в гугъл и ще видиш за какво става въпрос. Друг вариант е да се занимаваш с поддръжка на сайтове, пак по същия начин. А щом "знаеш" уж html CSS C# Java C++, можеш да се пробваш и в някоя от обявите за работа, стига наистина да имаш нужните умения и да знаеш да работиш с тези програмни езици. Още по-добре ако имаш някакви готови проекти, които ти си правил, да ги покажеш на хората, за да могат да ти видят уменията. Също има един сайт "linkedin", където можеш да си направиш CV и да си напишеш уменията, да дадеш връзка към готови твои неща и да го показваш при кандидатстване за работа/проекти.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.