Премини към съдържанието
eskalibur_74

Не ми тръгва програмата SmartSwitch PC на компа

Препоръчан отговор

Здравейте! 

Изтеглих си програмата за прехвърляне на данни от телефона на компа "SmartSwitch PC" , но не иска да се инсталира на компютъра. Има съобщение ,че не е пълна и т.н. Откъде да я взема читава?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, eskalibur_74 написа:

Здравейте! 

Изтеглих си програмата за прехвърляне на данни от телефона на компа "SmartSwitch PC" , но не иска да се инсталира на компютъра. Има съобщение ,че не е пълна и т.н. Откъде да я взема читава?

Знам , че си с Андроид и силно ти препоръчвам да ползваш тази малка и много удобна програма, ако имаш домашен рутер. На българси е и работи със всички видове файлове, без ограничение в обема. Трябва да я имаш инсталирана ПЪРВО на телефона и след това на компютъра.   Share Link

https://www.apkmirror.com/apk/zenui-asus-computer-inc/asus-share-link/asus-share-link-1-6-0-41_150716-release/share-link-1-6-0-41_150716-android-apk-download/    За телефон

http://sharelink.asus.com/ За компютър/лаптоп

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво точно ти изписва? От къде тегли софтуера? Пробвай да изтеглиш отново от официалния сайт на самсунг:

https://www.samsung.com/us/support/owners/app/smart-switch

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 56 минути, eskalibur_74 написа:

Има съобщение ,че не е пълна и т.н

Ей, това т.н е много важно! Софтуерчето си работи перфектно и в двата си варианта! Вчера го ползвах (от някакво Lenovo към Note 5) и през компа и директно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

А при мен не тръгва, и не мога да разбера защо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 11 минути, eskalibur_74 написа:

А при мен не тръгва, и не мога да разбера защо.

А ти пробва ли да изтеглиш наново софтуера от връзката, която ти дадох? Преди това от там ли го тегли пак? Какъв е размера на изтегления файл? С кой браузър го теглиш? Пробва ли с друг браузър?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теглиха го от Вашата връзка. Файла е около 39.2 мб.Тегля го с браузер Слим Джет. Еднакво е с всички.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хайде дай това съобщение, което завършва с "т.н"! С admin права ли работиш (ако си с w7+)? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, hudyr написа:

При мен пък си заработи от раз и т.н.

@Колев60 Не че нещо, но бих предпочел asus като източник за сваляне: http://sharelink.asus.com/

Напълно съгласен , щото и аз предпочитам него. Правя редакция веднага и благодаря!

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно колеги, при мен с тази програма няма да стане, защото не тръгва. Но нека Ви кажа ,че търся програма която да архивира нещата от телефона и да ги качвам на компа (настройки, снимки и програми), като при нужда ги връщам обратно в телефона. Ето това искам и се стремя да го намеря с Ваша помощ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако телефонът ти е Samsung - точно SmartSwitch е програмата. Имам я на моя компютър, гарантирано работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-горе ти казаха, да напишеш какво точно съобщение/грешка ти дава при опит за инсталиране на софтуера или най-добре да дадеш снимка. Какво стана?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих програмата, т.е. инсталатора (ехе - файл) , но като го запусна ми дава следното съобщение: " The ordinal 12404 could not be located in the dynamic link library mfc90u.dll " .Това е!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

според майкрософт изтеглянето и инсталирането на това цък, ще реши проблема.

Източник: цък

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Изтеглих го, и сега ще го инсталирам и ще видим какво ще стане?

Сега вече тръгна.Благодаря Ви много и най- вече на "rostislaf":clap:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.