Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Ясна е работата - оплешивяваш. Не искам да те плаша, но няма как да го спреш,  по каквито и доктори да ходиш.  От мен един съвет- недей се мъчи да прикриваш плешивото теме. Колкото и хитроумни начини да сресване да правиш, всички ще ги видят и ще са поводи за шеги и закачки.  Просто приеми факта :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Ma_ri написа:

Ясна е работата - оплешивяваш. Не искам да те плаша, но няма как да го спреш,  по каквито и доктори да ходиш.  От мен един съвет- недей се мъчи да прикриваш плешивото теме. Колкото и хитроумни начини да сресване да правиш, всички ще ги видят и ще са поводи за шеги и закачки.  Просто приеми факта :)

Нула номер, ако е много зле бикчето и бръснене..

Принципа е или имаш или нямаш :D :D :D

Половинчати работи никой не харесва.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Без много да се задълбавам, се сещам за няколко плешивеца - Вин Дизел, Брус Уилис, Джейсън Стейтъм, Скалата.....на които никак не им пречи, че са плешиви :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Един мой приятел ,лекар, казваше-ако искаш да си запазиш косата, събирай си я в кутийка. Като умре фоликула, никакви средства не могат да го върнат. И още нещо-колкото по-празна е картуната, толкова по-гъста е косата- и обратното.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
току-що, Ma_ri написа:

Без много да се задълбавам, се сещам за няколко плешивеца - Вин Дизел, Брус Уилис, Джейсън Стейтъм, Скалата.....на които никак не им пречи, че са плешиви :)

Характер, стабилност. социален статут.
Звезди са.

Нали знаеш богат грозен няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, B3M2W0 написа:

И още нещо-колкото по-празна е картуната, толкова по-гъста е косата- и обратното.

Не е доказана такава зависимост............Алберт Айнщан трябваше да е без един косъм,пък то..............

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Staseka7777 написа:

Здравейте !

На 18 години съм, момче, очевидно от снимката, и взе да ми пада косата.

Доктора няма да те изяде! На тези години - косопад, никак не е нормално. Обаче пък от друга страна и мутроподобните прически са си все още на мода. 0№ и си готов

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте. Отидох чак преди няколко дена едва на дерматолог. Нашите ми се караха и не даваха на отида на лекар, ама като че ли усещах, че нещата взеха да стават по-зле. Колкото и смешно да звучи, мисля че петното стана по-гоклямо и повече се вижда празно. Мисля че прогресира. Макар че бая бързо.

Та. Човекът ми каза, че според него било тръгнало някакво "мъжко разредяване" което при мене почнало по-рано. 

Не ми погледна особено косата,. Но понеже с нашите имаме огромни скандали от 1 месец и повече и сме буквално на нож, имаме много кавги и скандали не мога да спя, по много малко спя оттогава, каза че може да е от стрес, и ми предписа... без да се смеете... деанксит! 

Питах го за възпаление на скалпа, каза че според него нямало. 

Но лошото е, според мене, интересно, скалпа, главата горе точно на това място ме боли и по-силно при допир. Като си мия косата с шампоан, почва направо да щипе. 

Изписа ми все пак един гел, с който да си я мажа... 

Не знам какъв беше, ама имаше кортикостероид в него. Като че ли успокоява малко болката. 

И каза да дойда при него чак след 3 седмици. 

Ето за какво иде реч сега :

/макар че почти не се вижда, щото се минах с машинката/

1534401497_tmp_IMG_20180816_092247.jpg

1534401524_tmp_IMG_20180816_092346.jpg

1534401545_tmp_IMG_20180816_092350.jpg

На първата снимка доста осезаемо се вижда вече с просто око косопада. 

Понеже няма да е скоро ходенето ми до него, а и искам малко съвет и от хора, може ли да ми препоръчате някакъв шампоан за тая работа, да не дразни по тоя начин скалпа и да е за косопад ?

Редактирано от Staseka7777 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Добави ново...