Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

Търся си телевизор 49 или 50 инча. Искам да е SMART и да е 4K. Това са основните неща, и да е до 1000-1200 лева(може разбира се малко повече, ако си заслужава инвестицията). Бих дал и повече стига да има достатъчно плюсове за това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не си много smart ако търсиш smart телевизор особено в този ценови диапазон с тези изисквания, но и като цяло. Без обосновка. Просто факт.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, eminem_vr написа:

Не си много smart ако търсиш smart телевизор особено в този ценови диапазон с тези изисквания, но и като цяло. Без обосновка. Просто факт.

И какво е различното в Тizen OS от 1000лв и в Tizen от 3000лв. ?

преди 58 минути, RudeBoy написа:

Телевизори .

Отиди на място, разгледай ги, и вземи този, чиято картина ти допада най-много.

И Neo, Toshiba и тн. Китайски и Турски тв. имат хубава картина!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 43 минути, PigManu написа:

Така си мислиш, защото не разбираш от телевизори.

И на една глупост, като ѝ сложиш три удивителни накрая, не се превръща в нещо умно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 минути, RudeBoy написа:

Така си мислиш, защото не разбираш от телевизори.

И на една глупост, като ѝ сложиш три удивителни накрая, не се превръща в нещо умно.

Уважаеми професоре обосновете се защото отдалече ви личат познанията!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Колко повече може да дадеш ?

Бих ти препоръчал този .

Аз съм с 43'' вариант и точно за това ти го препоръчвам.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се. Да попитам господин tupak колко трябва да дам за да е телевизора наистина smart? Като има и за по 300 лева ?

преди 3 часа, Kamen Zhelyazkov написа:

Колко повече може да дадеш ?

Бих ти препоръчал този .

Аз съм с 43'' вариант и точно за това ти го препоръчвам.

Ако си заслужава парите отгоре мога да ги дам.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За такава смешна цена от 1200 смарт може но с 4к едвали лесно ще намериш по магазините вървят над 2000 и тук става въпрос за 50 инча . За тв не ти препорачвам да купуваш от нета защото каквото е на снимката едвали и на живо ще е така . Най-добре ако ще даваш сериозни пари иди и разгледай научехте се калпазанската по интернет ...  и после недоволни .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, adersa написа:

За такава смешна цена от 1200 смарт може но с 4к едвали лесно ще намериш по магазините вървят над 2000

Tова кой ти го каза ?

Eminem казва: нямало smart tv за 1200лв :D

adersa казва: няма 4к тв за 1200лв но има смарт тв за 1200лв. :D

RudeBoy казва: отиваш и гледаш картинката на една камара тв в магазина и си избираш, както се казва ако уцелиш уцелиш ако не здраве да е :D

Уникални съвети 806

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тука се имате за големи разбирачи и накрая пак евтини боклуци взимате :D 

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, adersa написа:

Тука се имате за големи разбирачи и накрая пак евтини боклуци взимате :D 

Като даваш такива "умни" съвети е редно да даваш и пари, М ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 48 минути, PigManu написа:

Като даваш такива "умни" съвети е редно да даваш и пари, М ?

Техника като ПС и ТВ особенно ако става въпрос за смарт даже не си правя труда да гледам за оферти в нета . Има си кола отива в Технополис и избира на място .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, adersa написа:

Техника като ПС и ТВ особенно ако става въпрос за смарт даже не си правя труда да гледам за оферти в нета . Има си кола отива в Технополис и избира на място .

А в магазина има ли ги спесификациите на телевизора ?

За комповете можеш ли да седнеш и да четеш с часове спесификациите ?

Да не говорим за комповете че в секи един магазин има само по няколко модела ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В магазина мога да видя  картината и да ми покажат екстрите на тв както и да ми предложат други на същата цена или ако има промоция . Май от много отдавна не си ходил в магазин личи си .

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 31 минути, adersa написа:

В магазина мога да видя  картината и да ми покажат екстрите на тв както и да ми предложат други на същата цена или ако има промоция . Май от много отдавна не си ходил в магазин личи си .

Имаш ли си напредстава дървен философе какво е VA IPS и куп други подробности които в магазина и твойте набори си нямат и на идея какво означава когато ти предлагат тв.!!!

Ама гледаш на етикета 1000Hz 1600PMI и тн. и цъкаш с езика колкот по голямо е числото толкоз по добър е тв и ги разбираш нещата 806

В Добрич с автобус ли ви водят до Технополис 806

пп. Организирана ескурзия806

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 57 минути, adersa написа:

Напротив. Ходих по магазините и положението е отчайващо просто. Имаше млада двойка, която вече бяха успяли да навият да си купят от измислените китайски андроидтв-та и целия персонал се изреди да се опитва да върже гугъл акаунта на човека и никакъв резултат . Не знам дали успяха но картината беше жалка. Изнизах се, за да не се намеся :wub:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, upper@D написа:

Напротив. Ходих по магазините и положението е отчайващо просто. Имаше млада двойка, която вече бяха успяли да навият да си купят от измислените китайски андроидтв-та и целия персонал се изреди да се опитва да върже гугъл акаунта на човека и никакъв резултат . Не знам дали успяха но картината беше жалка. Изнизах се, за да не се намеся :wub:

Глупости...не е така, кот кажи adersa начи е така 806

• Еха 1
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

:offtopic_s:

преди 1 час, adersa написа:

Това техно магазинът на мечтите ти ли е?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В магазина ще видиш точно това, което си си наумил да видиш.

90% от програмите са SD, няма какво да пробирате, 4K съдържание НЯМА. Хайде сега продължавайте да дрънкате глупости.

Независимо от надписа отгоре, вътре е все същото - някакво шаси 17MBxxx. И матриците се правят от няколко производителя.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, DarkEdge написа:

:offtopic_s:

Това техно магазинът на мечтите ти ли е?

ето го и другият философ ... може и в твоите мечти да е знам ли ...

преди 22 минути, Филипов написа:

В магазина ще видиш точно това, което си си наумил да видиш.

90% от програмите са SD, няма какво да пробирате, 4K съдържание НЯМА. Хайде сега продължавайте да дрънкате глупости.

Независимо от надписа отгоре, вътре е все същото - някакво шаси 17MBxxx. И матриците се правят от няколко производителя.

Аз имам 3 тв един 42 и един 32 и един 25 инча в кухнята . Така за качеството на кабелната зависи от доставчика ти каква технология използва . Аз съм доволен от доставчика си каква картина ми дава СД каналите горе долу се доближават по качество на ХД . А ХД каналите просто е лимка ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 часа, PigManu написа:

И какво е различното в Тizen OS от 1000лв и в Tizen от 3000лв. ?

Исках да кажа всъщност че смарт изобщо не е нужен на телевизор. Излишна екстра която само оскъпява. Не че няма смарт за тия пари. Ама има смарт и смарт. А дори и по-хубавия е ненужен като цяло защото има доста евтини решения които го заместват много по-добре като функционалност без да набъбва цената на самия телевизор. А и тези функции обикновенно не се ползват хич с куцото дистанционно и бавното процесорче в бюджетния телевизор. Та бих искал по-скоро да питам автора за чии му е смарт?

И моля пак да не почваме спора дали има или няма 4к съдържание. Нали преди една година спорихме, тогава имаше вече има още повече. Много ясно че ще се купува 4к ако ще се взима нов телевизор сега. Няма да вземе 720p понеже еди какво си имало по кабелната. Стига вече с тия простотии.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.