Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Планирам да закупя 1din СD плейър за колата си, но нямам никакъв опит и минимални знания в тази сфера. Можете ли да препоръчате нещо на цена около/до 100лв?

Задължително търся такъв с usb slot. Четене на СD , aux слот и bluetooth не са ми приоритет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има ли проблем ако плейъра е с по-голяма изходна мощност, понеже колата ми е с 4х35. Възможна ли е повреда в колоните или просто няма да може да достигне необходимата мощност за да има такава опасност?

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, 87975865869 написа:

Има ли проблем ако плейъра е с по-голяма изходна мощност, понеже колата ми е с 4х35. Възможна ли е повреда в колоните или просто няма да може да достигне необходимата мощност за да има такава опасност?

Не няма.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На истински 35W всички автомобилни говорители, дето са диаметър около 15 см ще изплюят шпулите. Друг е въпросът че при 12 - 14V захранване реално се изкарват без значителни изкривявания около 15W и то в мост. Другото са просто надписи, противоречащи на елементарната физика и закона на Ом.

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 31.07.2018 г. в 15:32, Филипов написа:

Друг е въпросът че при 12 - 14V захранване реално се изкарват без значителни изкривявания около 15W и то в мост. Другото са просто надписи, противоречащи на елементарната физика и закона на Ом.

Много крайно мнение. А какво правим с импулсно захранените автомобилни усилватели - и те ли при 12-14 волта пак такива мощности вадят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.