Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Добър ден

Извинявам се, ако съм объркал раздела

Моля някой да ме светне какво да правя след като съм забравил (явно) паролата на abv-то си (нямам спомен да съм я сменял)

Проблема е, че съм я създал преди близо 15 години горе-долу и тогава много не попълвах точните си данни, а сега, когато тръгна да възтановявам паролата - не мога  - телефона, който съм посочил отдавна е закрит и сега не мога да си я възтановя

Има ли начин да я върна тази парола, моля за помощ, защото 90% от сайтовете, които ползвам са с тази поща, а сега като нямам достъп до нея, не мога да сменя каквото и да е било. :sobbing::help::helpwanted3:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пиши до съпорта на абв. Друг е въпроса, че тази поща не се приема от някои сайтове и има постоянни проблеми с регистрациите.

• Любов 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти естествено не си въвел алтернативен е-майл?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Daka Dakov написа:

Писах и казаха това 

image.png.813ca827337e21b96345e0c3100b8906.png

Ако не си знаеш данните за възстановяване или да се оторизираш пред съпорта на abv забрави за тази поща.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След 180 дни от последното влизане, пощата ти ще се закрие автоматично. Тогава можеш да си я регистрираш пак и да си я ползваш.

Може и да провериш дали не е запазена в някой браузър през който си влизал.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, baitexpo написа:

След 180 дни от последното влизане, пощата ти ще се закрие автоматично. Тогава можеш да си я регистрираш пак и да си я ползваш.

един потребител каза че от съпорта му казали 2 години

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, baitexpo написа:

И какъв е смисъла след като ще ми се изтрие цялата налична информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако не влизаш известно време/ не знам точно колко/ но ми се е случвало да си влезна в пощата и да ме посрещнат като в началото ...добре дошли и нищо не е запазено. А камоли поща от 15 години. Направи си нова.  И да я върнеш, което ме съмнява. Ще е празна. Не си струва .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Емил Костов написа:

И какъв е смисъла след като ще ми се изтрие цялата налична информация.

Нали болката му била, че с тази поща се е регистрирал в разни сайтове

преди 19 минути, Без умствен капацитет написа:

един потребител каза че от съпорта му казали 2 години

това е от сайта на абв

Цитат

В интерес на вашата сигурност, регистрирана АБВ Поща не може да се закрива произволно. Това става автоматично 180 дни след като сте проверили пощата за последен път. Ако не желаете да използвате повече конкретната поща не я проверявайте и тя ще се закрие след 180 дни. то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

аз я ползвах до преди 6 месеца някъде след това не съм влизал до онзи ден, когато ми се налагаше и не мога

пример: от емаг имам да връщам неща в гаранция, и те пращат инфо за това по пощата и е някак кофти

или с тези права на потребителя ми искат да си сменя паролата на акаунтите, а не мога :(

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Daka Dakov написа:

аз я ползвах до преди 6 месеца някъде след това не съм влизал до онзи ден, когато ми се налагаше и не мога

пример: от емаг имам да връщам неща в гаранция, и те пращат инфо за това по пощата и е някак кофти

или с тези права на потребителя ми искат да си сменя паролата на акаунтите, а не мога :(

Преди 6 месеца нямаше проблеми ?

Да не бъркаш нещо елементарно. Опитай пак.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не, даже паролата ми е записана по подразбиране.

Компютъра не съм го ползвал от тогава, както и абв-то

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Daka Dakov написа:

Не, даже паролата ми е записана по подразбиране.

Компютъра не съм го ползвал от тогава, както и абв-то

И какво ти изписва?

Грешна парола? Да не бъркаш името? То помни ли се на компютъра.  На мен ми се е случвало да вкйрам в името и @  и abv.bg  a не трябва и докато се усетя се шашкам . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

пробвам и със, и без @ abv.bg да напиша потребителското име

и пише следното 

Грешен потребител / парола.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж си в акаунта в емаг как е точно името на пощата. Да не бъркаш нещо. А паролата се опитай да си я спомниш и вкараш наново. Или напрово от друг браузър.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Daka Dakov написа:

Ако 6 месеца не си влизал в пощата си - това са грубо около 180 дни. Може и да си ги прехвърлил и вече да ти се е изтрила пощата автоматично. И да си пишеш правилно данните няма къде да влизаш, защото такава поща не съществува.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Името на пощата може да не е затрито от листинга, това не пречи след него да няма нищо друго.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.