Премини към съдържанието
Димитрина Павлова

Непозната икона в лентата на състоянето

Препоръчан отговор

Здравейте,

От няколко дни се появи непозната за мен икона на дисплея на телефона горе вдясно  - нещо като триъгълник с две стрелки, едната сочеща нагоре, а другата надолу. Какво означава това? Прилагам снимка (това преди иконата за алармата).

20180729_230744 - Копие.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Димитрина Павлова написа:

Здравейте,

От няколко дни се появи непозната за мен икона на дисплея на телефона горе вдясно  - нещо като триъгълник с две стрелки, едната сочеща нагоре, а другата надолу. Какво означава това? Прилагам снимка (това преди иконата за алармата).

20180729_230744 - Копие.jpg

Отваря ли диспечера на приложенията? 

Има ли я там ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Няма я никъде. Прерових всичко. Съмнява ме, че се появи след като пращах едни снимки - доста като количество, но без да съм напълно сигурна.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

На мен доста повече ми прилича на това, но от тази снимка не мога да видя ясно как изглежда. При издърпване на статус лентата надолу няма ли нещо по-красноречиво, например известие?

Редактирано от hudyr (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, hudyr написа:

На мен доста повече ми прилича на това, но от тази снимка не мога да видя ясно как изглежда.

А това какво е ?

преди 7 минути, Димитрина Павлова написа:

Няма я никъде. Прерових всичко. Съмнява ме, че се появи след като пращах едни снимки - доста като количество, но без да съм напълно сигурна.

Рестартира ли? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, hudyr написа:

На мен доста повече ми прилича на това, но от тази снимка не мога да видя ясно как изглежда. При издърпване на статус лентата надолу няма ли нещо по-красноречиво, например известие?

Не е точно това. Пак е триъгълник с прекъснати страни, но не като стрелки. Стрелките са вътре в триъгълника.

преди 3 минути, upper@D написа:

А това какво е ?

Рестартира ли? 

Рестартирах. Нищо.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

data_saver_icon.jpg You can enable or disable data saver in Settings— Connections —Data usage—Data saver.

• Харесва ми 6

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 19 минути, algor написа:

data_saver_icon.jpg You can enable or disable data saver in Settings— Connections —Data usage—Data saver.

Да, това е!

Благодаря!

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.