Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте :) , искам да Ви попитам коя колонка е по-добра като звучене , качество ,сила , бас.
Първата колонка е Sony SRS-XB40- https://www.sony.bg/electronics/bezzhichni-tonkoloni/srs-xb40
Втората е Hopestar H20- https://drones.bg/magazin/bluetooth-kolona-hopestar-h20/
Третата е https://www.technopolis.bg/bg/Bluetooth-speakers/Bluetooth-speaker-JBL-FLIP-4-BK/p/177782
Лично аз се спирам на Sony , Но JBL не отстъпва по нищо... Моля и за вашите мнения.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дали ще се намери някой дето да е пробвал и трите и да е с достатъчно тренирано ухо че да различи качествен звук от колонка, която не е направена за ценители? 

P.S. Трябва да има нещо сериозно сбъркано в главния ти мозък за да дадеш 250лв за блутут колонка, която даже не е смарт. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Много са скъпи тези чудеса, бе! Какво им е толкова специалното? Много ми е интересно една пластмасова и миниатюрна колонка какъв бас би извадила. За да са толкова скъпи и да се търсят, вероятно има нещо интересно. Но просто ми е любопитно как едно малко говорителче в пластмасова кутия ще произведе нискочестотен звук...

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отлични коментари и на двама Ви!

Но!

Нали трябва да се задоволяват капризите на децата до 25-30 години. Мама и тате е готов да даде и последните си пари , за да задоволи капризите на детето си, щото другото, на което вече са купили, ще го дразни с това, че то няма такава свирка.Нали никой от Вас не е забелязал да се пита за такива дрънкулки от по възрастните от 30 години, хора? Но какво да ги правиш, парите са си техни и могат да си ги харчат така, както им се иска.

Американците имат една чудесна поговорка за това:

"Кажи ми всичко, което не е направено до сега, за да стана милионер." и след купуването следва румънската поговорка:

"Музика ушаре - транзистора у дваре"

Важното е търговията да върви и парите да се въртят.

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, eminem_vr написа:

Трябва да има нещо сериозно сбъркано в главния ти мозък за да дадеш 250лв за блутут колонка, която даже не е смарт. 

Доста хора са сериозно сбъркани!  :)  И де да беше само това!

преди 4 часа, Колев60 написа:

Нали трябва да се задоволяват капризите на децата до 25-30 години.

Деца!? На тези години би трябвало да са стъпили здраво на краката си! Да знам, че има доста изключения...за съжаление.

преди 4 часа, Колев60 написа:

Мама и тате е готов да даде и последните си пари , за да задоволи капризите на детето си, щото другото, на което вече са купили, ще го дразни с това, че то няма такава свирка.

По скоро тези двамата са сбъркани! Но явно модата и времената са такива!

Сещам се и аз за един лаф на един от любимите ми автори за съжаление вече покойник Богомил Райнов.

"А котката Питър? Прилично ли е когато другите наоколо си имат котка, ти да си нямащ?" - Умирай само в краен случай

Та и аз да попитам: Прилично ли е да си нямаш такова чудо когато другите си имат? Не, че много ти трябва ама... А и колкото може по-скъпо. Все пак котката трябва да е породиста! :rolleyes:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Горните "умници" вместо да философствате и спамите, поне да бяхте писали по темата! Това, че вие нямате 5 лв. да се обръснете, не значи, че всички са като вас!

А относно колонките - @Тайфун Веиз  - това " Hopestar H20 " ми изглежда много бюджетно, едва ли ще се чува като другите две. А относно дали sony или jbl - най-добре отиди в магазина на място, пусни с твоя телефон музика, която слушаш и искай да ги тестваш и двете и си прецени коя ще ти хареса като звучене.

• Харесва ми 3
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 21 минути, Raze написа:

Горните "умници" вместо да философствате и спамите, поне да бяхте писали по темата! Това, че вие нямате 5 лв. да се обръснете, не значи, че всички са като вас!

А относно колонките - @Тайфун Веиз  - това " Hopestar H20 " ми изглежда много бюджетно, едва ли ще се чува като другите две. А относно дали sony или jbl - най-добре отиди в магазина на място, пусни с твоя телефон музика, която слушаш и искай да ги тестваш и двете и си прецени коя ще ти хареса като звучене.

Много благодаря само на теб :) Другите даже и не ги гледам какво са писали понеже са пълни идиоти :P Парите си ги имам лично аз изработени от мен , относно възрастта до мен има поне 10 пияници и те си имат по няколко блутут колонки.

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Raze написа:

Това, че вие нямате 5 лв. да се обръснете, не значи, че всички са като вас!

Това, че се продава някаква идиотщина за безбожна цена, не значи, че трябва веднага да я купуваме! Колев, към поговорките ти прибавям следната:

"За кьорави овци има кьорави търговци".

преди 2 часа, Тайфун Веиз написа:

Много благодаря само на теб :) Другите даже и не ги гледам какво са писали понеже са пълни идиоти :P Парите си ги имам лично аз изработени от мен , относно възрастта до мен има поне 10 пияници и те си имат по няколко блутут колонки.

Единственият идиот в случая си ти, приятелю - да даваш луди пари за някаква измекярщина. За тези пари можеш да купиш нещо много по-качествено. Какъв звук толкова би ти дало високоговорителче в пластмасова кутийка? Само идиот като теб и въпросните десет пияници зацапали свещите 24 часа в денонощието бихте се насладили на "саунда", който би ви предоставил подобен "аудио феномен".

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми, купувай си каквото искаш. Парите са си твои и ти си ги харчиш. Питал си за мнение - дал съм ти такова. И не само аз.

Аз като съм бил още момченце, ти вероятно си бил далечно и непланирано бъдеще...

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Raze написа:

Благодаря! Много любезно!

Е, в сравнение с тебе, ние не можем да се мерим! Ти си и умен и не философстваш, знаещ, любезен, и вероятно разполагаш с повече от 5 лв.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Тайфун Веиз написа:

Който има злъч в устата, всичко му е горчиво. ;)

Добре бе, олигфрен... как ще наричаш идиоти хора дето не познаваш и не знаеш нищо за тях? И то по повод че те критикуват че си абсолютен малоумник дето гледа блутут колонки за стотици левове. И не говорим за Алекса или други смарт изпълнения. Ако имаше малко мозък в празната можеше да ползваш търсачката и да видиш че има подобна тема преди ден два и там и аз дадох предложение за колонка дето имам и ползвам от която съм доволен. Но цената е горе долу 10 пъти по-ниска. И си свири да ти кажа, драги ми малоумнико. И батерията си държи и е ударо и прахоустойчива. Колко ли децибела в повече ще изкара тая пластмаса че да ти вземе парите. Съмнява ме да имаш много щом си толкова тъп. Или харчиш на мама и тате парите както правилно се досетиха. Айде със здраве тъпако, но не се изказвай за хора дето не познаваш. Теб те видяхме колко ти е акъла. 

Raze вземи малко да даваш пример. Не бъди и ти олигофрен и да те копират. Май си понатрупал постове вече, не научи ли се да уважаваш малко околните? Ти ли си бил най-големия умник? Не личи. Ти като се изказа по темата какво каза? Да иде да ги тества. Браво. Добре че беше ти да се включиш. Щото тъпака питаше някой да си каже мнението, все едно съществува някой толкова малоумен да ги е накупил всичките и да ги е сравнил. :D Но от друга страна само на твоето мнение обръща внимание и те цени като експерт. Благодарен е че му каза че може да ги тества в магазина, защото нали знаеш той като е малоумен не се беше сетил. От тази гледна точка твоята помощ наистина е безценна и несравнима с нашия спам. 

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, eminem_vr написа:

Добре бе, олигфрен... как ще наричаш идиоти хора дето не познаваш и не знаеш нищо за тях? И то по повод че те критикуват че си абсолютен малоумник дето гледа блутут колонки за стотици левове. И не говорим за Алекса или други смарт изпълнения. Ако имаше малко мозък в празната можеше да ползваш търсачката и да видиш че има подобна тема преди ден два и там и аз дадох предложение за колонка дето имам и ползвам от която съм доволен. Но цената е горе долу 10 пъти по-ниска. И си свири да ти кажа, драги ми малоумнико. И батерията си държи и е ударо и прахоустойчива. Колко ли децибела в повече ще изкара тая пластмаса че да ти вземе парите. Съмнява ме да имаш много щом си толкова тъп. Или харчиш на мама и тате парите както правилно се досетиха. Айде със здраве тъпако, но не се изказвай за хора дето не познаваш. Теб те видяхме колко ти е акъла. 

Raze вземи малко да даваш пример. Не бъди и ти олигофрен и да те копират. Май си понатрупал постове вече, не научи ли се да уважаваш малко околните? Ти ли си бил най-големия умник? Не личи. Ти като се изказа по темата какво каза? Да иде да ги тества. Браво. Добре че беше ти да се включиш. Щото тъпака питаше някой да си каже мнението, все едно съществува някой толкова малоумен да ги е накупил всичките и да ги е сравнил. :D Но от друга страна само на твоето мнение обръща внимание и те цени като експерт. Благодарен е че му каза че може да ги тества в магазина, защото нали знаеш той като е малоумен не се беше сетил. От тази гледна точка твоята помощ наистина е безценна и несравнима с нашия спам. 

Ела на живо да ти покажа колко ми е акъла, всички по форума сте батчици :P 

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Тайфун Веиз написа:

Ела на живо да ти покажа колко ми е акъла, всичко по форума сте батчици :P 

Ела на живо да ти покажа колко ми е акъла.... Споко джендър не ме плашиш. В гр.Враца се намирам. Ако искаш да идваш ще ти дам и адрес. Дриско бийтс ли си кой си не ме сряскаш хич. А акъла го видяхме вече колко е ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Айде сега пичове, да ми кажете на мен до 250 лв какво по-добро мога да си взема от jbl-ката, което да се побира в раницата ми, до джорданките, шишето с вода и другите дреболиики, да вади "къде къде" по-качествен звук и да е влагоустойчиво, че ше си го мъкна по къмпингите също. Врачанец, кажи и ти.

Редактирано от Silvering (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, eminem_vr написа:

Ела на живо да ти покажа колко ми е акъла.... Споко джендър не ме плашиш. В гр.Враца се намирам. Ако искаш да идваш ще ти дам и адрес. Дриско бийтс ли си кой си не ме сряскаш хич. А акъла го видяхме вече колко е ... 

Джендър е бил баща ти ;)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Silvering написа:

Айде сега пичове, да ми кабете на мен до 250 лв какво по-добро мога да си взема от jbl-ката, което да се побира в раницата ми, до джорданките, шишето с вода и другите дреболиики, да вади "къде къде" по-качествен звук и да е влагоустойчиво, че ше си го мъкна по къмпингите също. Врачанец, кажи и ти.

Например 10 такива . Аз имам една и мога да кажа че вади приличен звук. Ако са две ще стане лудница. А с останалите 200лв може да си вземеш още едни джорданки. Защото портативна блутут колонка и "качествен бас" не се връзват в едно изречение. А пък за такъв бюджет се гледа смарт поне... Не че и там си заслужава парите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Так, врачанец, питах за една, десет не ми трябват. И казах да свири "къде къде" по-добре от jbl-ката (някой по-горе така се изрази). А тва вярвай ми не свири на половина толкова добре (не, че jbl-чето е еталон).

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, Silvering написа:

Так, врачанец, питах за една, десет не ми трябват. И казах да свири "къде къде" по-добре от jbl-ката (някой по-горе така се изрази). А тва вярвай ми не свири на половина толкова добре (не, че jbl-чето е еталон).

Айде чак да не свири и наполовината... Айде моля ти се. А по нагоре се изказаха в смисъл че за 250лв се взима усилвател с две трилентови колони с 15-ки бас. Мисля че ще свири по добре от JBL-та а? Иначе ще преповтаряме май предната тема че джендърчето не може да ползва търсачка, а темата е от скоро. Ей го едно търсене над 30$ пък си пробирай. Сега тая магическата JBL-ка не знам може и хепи енд да прави. Докато има балъци ще има и тарикати. 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, eminem_vr написа:

А по нагоре се изказаха в смисъл че за 250лв се взима усилвател с две колони с 15-ки бас. 

Искам да ги видя

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Тайфун Веиз написа:

Искам да ги видя

Кофти стана само че не ме интересува хич какво искаш....

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Jbl-чето изобщо не е магическо. Ама две тонколони с усилвател как ще си ги закарам на баскетболното игрище в раницата? Или на къмпингчето, принвсе, че ходя само с раница? Вие нормални ли сте бе хора? Човека ви пита нещо, насочил се е към три колонки, вие му обяснявате как харчи на майка си парите, как нямал нужда от нея, колко му бил умствения капацитет. Дори и полуидиот да е, вас това какво ви бърка? И на майка си парите да харчи, кво толкова ви яде тва? Имала майка му, дала. Бахти посрания форум стана тука, типично български. Питай нещо да ти обяснят всъщност къв си скъсан и колко си прост.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Silvering написа:

Jbl-чето изобщо не е магическо. Ама две тонколони с усилвател как ще си ги закарам на баскетболното игрище в раницата? Или на къмпингчето, принвсе, че ходя само с раница? Вие нормални ли сте бе хора? Човека ви пита нещо, насочил се е към три колонки, вие му обяснявате как харчи на майка си парите, как нямал нужда от нея, колко му бил умствения капацитет. Дори и полуидиот да е, вас това какво ви бърка? И на майка си парите да харчи, кво толкова ви яде тва? Имала майка му, дала. Бахти посрания форум стана тука, типично български. Питай нещо да ти обяснят всъщност къв си скъсан и колко си прост.

Всеки си има мнение и си го казва. Това че много хора мислят че трябва да си малоумен да дадеш толкова пари за колонка какво ти говори? Че форума е еди къв си или че въпросния човек е малоумен да гледа такива модели? Нали ти дадох линка я го разгледай. Виж колко модели има за какви пари. Казах че имам такава колонка (от китайците) и свири прилично. Айде ти ми обясни сега с какво е по-добър JBL че да е 10 пъти по-скъп? С какво оправдава цената? Losless музика ли ще си слушаш на поляната и ще се наслаждаваш на пълната гама от звуци? Плътен бас ли ще извади? 

Когато някой е прост си го казвам. Иначе съм лицемер. Иначе се бях изказал принципно а не за автора, ама сега като се замисля май за него важи.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.