Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте става дума за надомна работа искат ми предварително 11 лв Камелия Петрова от Балчик някой знае ли нещо .Благодаря предварително

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И аз така мисля но имам нужда

Щяла да прати с материалите и сертификат на фирмата 

А и все пак са 11 лв

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Stoian Mitev написа:

Здравейте става дума за надомна работа искат ми предварително 11 лв Камелия Петрова от Балчик някой знае ли нещо .Благодаря предварително

Каква е тази Камелия Петрова? Къде я намери? С какво се занимава? Фирма ли има? Каква е работата? За какво точно са тия пари? Обява ли видя? От интернет ли? Как се свърза с нея?

Иначе въпросът ти звучи: "Бай Миле от Ръгниколец ми иска 11 лв. за надомна работа. Знаете ли нещо?"  :)

Ако има фирма. Да я провериш в Търговския регистър!

Три намерих в нета. Търговец, лекарка и пиар, ама от Балчик няма...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ТТоку що се съгласи да ми изпрати материалите с наложен платеж като ги получа тогава да изпратя пари какво мислите

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всеки може да ти изпрати нещо. Плащаш, и после като я потърсиш за готовата работа, повече я няма! 5000 човека по 11лв....

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Възможно е, въпрос на договаряне.  Ако като дойдат материалите в пакета има това което трябва...Обаче ако нямаш нищо подписано, ти може да си изпратиш готовата продукция за своя сметка, а възложителят да забрави да плати работата. Та без писмен договор рискът е основно на твоята глава. Мадамата най-много да се овътри с цената куриера, а ти с загубено време, положен труд и също с едни куриерски разноски.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Stoian Mitev написа:

А и все пак са 11 лв

На такова мислене разчитат !

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Щом искат пари напред е 100% измама,нали в случая ти имаш нужда от доход,а на практика дохода го получава този на който ще пратиш пари.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-сигурна договорка е опцията Провери, преди да платиш. Ако не те устройва - не плащаш.
Ами, ако не можеш да вършиш примерно тази манипулация, която се изисква?

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 часа, Stoian Mitev написа:

ТТоку що се съгласи да ми изпрати материалите с наложен платеж като ги получа тогава да изпратя пари какво мислите

Като имаш излишни пари за такива фараони - плащай.

Чудя се как има още такива като теб да се ловят на въдиците им - щом ти иска някой пари предварително - бягай далече !

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.