Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте търся тази програма но цялата версия.Когато програмата не е фул се инсталира без проблем обаче не може да се сейват нещата който си направил.Не ми трябва най-новата версия която е 3.3.Може и по стара версия стига да е цялата.Много ви благодаря.Дано ми помогнете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Здравейте търся тази програма но цялата версия.Когато програмата не е фул се инсталира без проблем обаче не може да се сейват нещата който си направил.Не ми трябва най-новата версия която е 3.3.Може и по стара версия стига да е цялата.Много ви благодаря.Дано ми помогнете.

Дръпни си програмата eMule 0.46c от ТУК

Със тази програма намирам 170 резултата!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Можеш ли да качиш нещо защото не мога нещо да я подкарам тази програма и не мога да се вържа към нито един сървър.Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Можеш ли да качиш нещо защото не мога нещо да я подкарам тази програма и не мога да се вържа към нито един сървър.Благодаря!

Това е твой проблем че неможеш да се свържеш!!!

Ето тук и тук е обяснено малко, потърси във Google, там ще намериш информация как да се свържеш!!!

Успех!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.