Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте! Сигурно ще задам глупав въпрос, но наистина нищо не разбирам от компютри. Преди време, не знам какво направих, но изтрих нещо от настройките на лап-топа и след това не мога да се свържа с Wi-Fi у дома. Мога да ползвам интернет само с кабел. Пиша в търсачаката "Wi-Fi", но нищо не излиза. Изобщо не мога да намеря къде са тази настройки. От няколко дни имам абонамент с нов доставчик на интернет и трябва да въведа дании. Нито знам къде, нито как... ужас. Дано да не ви ядоса много глупавия ми въпрос :). Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тази търсачка на старт менюто ли ?  На Windows 10 / а май и на 8 и 8.1, не съм сигурен/ можеш като отвориш старт менюто от бутончето долу вляво направо да започнеш да пишеш каквото ти трябва и директно по този начин търсиш. На Windows 7 си има вече отворено поле с мигащ курсор в него ( след като отвориш старт менюто)...

С какъв Windows си ? 

Ето по този начин може да включиш WLAN картата, ако е изключена от Windows:

Това за 7мица. Всъщност за 10 е същото, само че иконката е по-различна.

Възможно е и да си изтрила драйвера за Wi-Fi. В този случай няма да имаш възможност да го включиш по този начин, а ще ни трябва марка и модел на лаптопа за да свалим драйвер.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Благодря Freem@n!. Стана!!!:wors: Колко било просто да си активираш отново Wi-Fi  ... А колко дни се рових... Ужас, Срам.... Благодаря!!!! Всичко е наред.... :)  Приятна вечер :bye1:

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питане му е майката :emoji_symbols-100:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тъй се,НО аз съм межд.шофьор , а исках да наглася лапИтопа и да си бърборкам със съпругата когато съм на път.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, tavroniti написа:

Тъй се,НО аз съм межд.шофьор , а исках да наглася лапИтопа и да си бърборкам със съпругата когато съм на път.

По пътищата има ли къде да се хване wifi?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Упс!!!

Аз съм на sim към vivacom и съм доволен. Също ползвам и telenor на телефона.

В къщи ми е проблема. И сега ми изписва всичко е О.К,но няма достъп. Не зная какво съм направил на клетия лаптоп. Ако го върна към фабрични настройки,ще се оправят ли нещата?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кажи модел, операционна система и ако може снимки, какво ти изписва и разни такива ...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще опитам да пратя. Само да попитам ползвате ли ZELLO?

Изписва ;

Виж. Помощ  и поддръжка на Windows за повече информация за проблемите при безжичните връзки

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, tavroniti написа:

Ще опитам да пратя. Само да попитам ползвате ли ZELLO?

Какво е това, приложение ли някакво ?

Не ми се рови в гугъл сега 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да. Интернет станция. Нещо като Вайбър. Но няма телефон или други подобни. Просто си говорим без никакви усложнения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

БЛАГОДАРЯ БЛАГОДАРЯ БЛАГОДАРЯАААААА!!!!!!!!

Проблема ми Е бил,че съм кликнал на публична мрежа?!?!?! Цъкнах на домашна и вече всичко е О.К. Още веднъж благодаря за оказаното съдействие. 

А сега да питам само защо не мога да си кача снимка от таблета.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 20 минути, tavroniti написа:

защо не мога да си кача снимка от таблета.

Сигурно е голяма. Тук има ограничение и предварително ги намалям аз. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ВИЕ.

Ами от чичко GOOGLE имам фото на канадския флаг. Във фейса е точна. Всъщност,ако във фейса напишете Васил Стефанов на кирилица и се спрете на канадския флаг съм аз.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.