Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Телевизорът ми е PHILIPS 6400er series s.Има опция за настройка на сателетна телевизия  но немога да намеря един канал.Свързал съм го с LNB конетор на bulsatcom с чиния махнал съм проемника и като дам търсене не ми намира нитоедин канал.Имам чиния на vivacom също но не съм пробвал с нея.Да ли ще стане с една от двете чинии или тябва да си купя сателитна чиния с конектор.Имали някой който да е настройвал такъв телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Мислиш ли че някой ще плаща на въпросните оператори ако програмите им могат да се гледат свободно?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва настройка на чинията да направиш.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Трябва да си настроиш антената правилно към спътника/транспордерите,на hot bird има свободни канали,но не и наши разбира се,намира се на 13C East.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Също така, може да има и значение версията на сателитния тунер. Чувал съм че виваком иска S2 сателитен тунер, но не съм проверявал дали е така. Ест. за да гледаш ти трябва и карта на оператора, за да разкодира каналите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, joro.ivanov.8 написа:

Телевизорът ми е PHILIPS 6400er series s.Има опция за настройка на сателетна телевизия  но немога да намеря един канал.Свързал съм го с LNB конетор на bulsatcom с чиния махнал съм проемника и като дам търсене не ми намира нитоедин канал.Имам чиния на vivacom също но не съм пробвал с нея.Да ли ще стане с една от двете чинии или тябва да си купя сателитна чиния с конектор.Имали някой който да е настройвал такъв телевизор.

И как ще намериш канали без приемник????

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 24 минути, Емил Костов написа:

Ами.......петък е :)

Стават чудеса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Емил Костов написа:

то си има вграден.гледах видео тотуриали в youtube и не казват нищо за приемник само от тв.но при мен не става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, joro.ivanov.8 написа:

то си има вграден.гледах видео тотуриали в youtube и не казват нищо за приемник само от тв.но при мен не става.

И какво има вградено????  Вероятно бутилка ракия.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, joro.ivanov.8 написа:

Ако телевизорът има вграден сателитен приемник , и чинията е настроена към съответния спътник (Hellas Sat 39e), би трябвало да хванеш десетината свободни български канали. И още няколко чужди.

Честотите трябва да са актуалните: 

12214 V 30000-7/8 DVB-S - BUSATCOM -  Balkanika Music TV, Fen Folk, Fen TV, Folklor TV, Kanal 3, Planeta Folk

12271 H 30000-7/8 DVB-S - BUSATCOM -  The Voice TV

12464 H 30000-2/3 8PSK DVB-S2 - BULSATCOM -  Evrokom, EKids, Magic TV

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако това е модела - Philips 40PUT6400/12 ,няма сателитен приемник.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.