Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте от 5 месеца имам следния проблем с месинджър :( Когато приятелите ми са извън линия виждам,че не са били 3 часа (след 3-тия час не ми излизат вече от кплко време не е влизал 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Глупости, отброява си точно часовете, че и дните.
Пробва ли с преинсталация на месинджъра и/или Lite версията?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, XYconstant написа:

Глупости, отброява си точно часовете, че и дните.
Пробва ли с преинсталация на месинджъра и/или Lite версията?

Пробвах,дори когато вляза от друг месинджър пак същата работа (но човека като си влезе в неговия профил си му отброява пак )

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

С коя версия на андроид си?

С последната версия на месинджър ли си, и ако да, то пробва ли с по-стара (теглиш ръчно, инсталираш apk-то и така).

Погледна ли през настолен комп., като цъкнеш в ляво на Messenger, излизат ли часовете, които принципно месинджър не ти ги показва?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Samsung galaxy j5 2017 

Androi 7.0

пробвах ръчно да си изтегля друга версия,но не става.. пак същото,до 3 часа ми показва,след като човека е бил повепе от 3 часа офлай не ми излиза нищо ... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Messenger Lite пробва ли? Аз се чудя защо си мъчите телефоните с тежки и смучещи доволно от батерията приложения? Lite-ът си е супер за по-чести писанки, иначе, ако не се чати толкова - браузърът върши работа също.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, XYconstant написа:

Messenger Lite пробва ли? Аз се чудя защо си мъчите телефоните с тежки и смучещи доволно от батерията приложения? Lite-ът си е супер за по-чести писанки, иначе, ако не се чати толкова - браузърът върши работа също.

Пробвах днес,без резултат.... 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.