Премини към съдържанието
Стефи Димова

Игра, която никой не може да намери...

Препоръчан отговор

Здравейте :) 

Ще съм много благодарна на всеки, който ми помогне в намирането на една игра. Много е стара и се казва Lode Runner: The Legend Returns. Не е обикновената Lode Runner. Трябва ми за Windows 7. Имах я преди много години, но след една преинсталация на лаптопа ми изчезна. Като я търся в Гугъл ми излиза на няколко места, но или е за Linux, или е с вируси. При два мои поредни опита да си я сваля, си вкарах такива и си докарах голяма беля. Омръзна ми да си нося лаптопа да ми го изчистват и вече ме е страх да влизам къде да е и да експериментирам. А много я искам тази игра. Питах и момчета, които работят в сервизи и уж се занимават с това и за тях трябва да е лесно. И те не можаха да ми я намерят. Убедена съм, че някъде я има, защото все пак съм си я теглила преди. Но къде ли......?

615597-lode-runner-the-legend-returns-dos-screenshot-title-screen.png

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Заповядай!   :)  Няма вируси!  Линка ще е активен до  Неделя 19 Август, 2018 24.00

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Има я за играене онлайн. Не изисква сваляне и не зависи от това с каква операционна система си :tongue2:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.