Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.

Идеята беше да помогна с каквото мога.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

публикувано (редактирано)

Да попитам - как тази тема в този й вид може да е полезна? Нито картинка, нито линк към страницата на производителя...
Нищо!
На това му се вика фукня на дребно.

Ето ти идея за стойка:

5027-01.jpg

Цена 5лв

Редактирано от DarkEdge (преглед на промените)
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Я да видим снимка, че вярно така написано, с тия 16 лв за стойка е фукнярене на дребно....:cool:

Аз минах далеч по скромно за 60 цента от алито....Даже мога  при интерес, да кача фотка.....:headphones:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виждам, че станах за подигравка.Моля темата да се изтрие.Няма да давам повече акъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За 16лв тия антени трябваше да ловят и радио Хоризонт...;)

Имат едно капаче, за да се скрие отвора, но идея си нямам къде е вече....Чакам още един чифт.

https://www.aliexpress.com/item/Marsnaska-Black-Durable-Headphone-Holder-Hanger-PC-Monitor-Stand-Headphone-Accessories-Headset-Hanger-PC-Monitor-Holder/32826367303.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.420a4c4dDUxj6j

Иначе ако не знаеш, там винаги има богат избор на добри цени.  

https://www.aliexpress.com/af/Headset-Holder.html?site=glo&SearchText=Headset+Holder&g=y&blanktest=0&initiative_id=SB_20180806092546&origin=n&needQuery=n&jump=afs

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
hipping:

Estimated Delivery Time:37-59days

В случая е безплатна. 

Нещо не мога да се оправя с редакцията. Ама карай....

А оправих се :)

2018-08-06_210956.jpg

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
на 6.08.2018 г. в 12:21, kolib4iata написа:

Здравейте.

Може да е полезно на някои да споделя каква стойка или по-скоро закачалка си взех за слушалките за 16 лева.Всъщност това е оригинална стойка за китара на K&M модела е 16280.На мен ми хареса тази като има и други модели и визия.

Взимаш от мазето един гвоздей и един чук, забиваш го в стената, малко го закривяваш с чука и ей я на закачалката. Става бързо, не даваш никакви пари и най-важното - мултифункционално е. Може да си закачаш и гащите на него. Пък ако си естет, мацаш го с една боя (може и с две бои, ако си любител на колоритното) и ето ти и дизайн.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Goodlike
      Здравейте колеги имам въпрос относно samsung iconx 2018.
      Някой ползвал ли ги е, пробвал ли го е и какво мнение бихте сподели за тях според цената която имат.
      Интересуваме според вас дали си заслужават според парите които струват и цената оправдава ли качество на звука и издръжливостта която трябва да имат.
      Много ви благодаря предварително за мнения и помощта която бихте дали специално за този модел.
      Благодаря предварително лек и успешен ден на всички.
    • от JayBird
      Здравейте! Преди година брат ми ми подари едни слушалки Jaybird freedom sprint, които са безжични bluetooth. Работеха много добре, нямах никакви оплаквания, но нещо спряха да се включват. Тогава ги бях разглобил, за да видя що е то вътре. Осъзнах, че едното кабелче се беше разкачило. Закарах ги на един сервиз където ги помолих да го запоят това кабелче, направиха го но само тази слушалка работеше и реших сега да намеря някой който се занимава дори малко повече от онези момчета в сервиза(все пак бяха сервиз за компютри и не се занимаваха със слушалки) да ми помогне поне да каже къде мога да се допитам за помощ, а пък ако има някой тук който се занимава със слушалки пак ще ми е от помощ. Също така някой ползвал ли е такива слушалки Jaybird?
    • от Пламен Р
      Нямам звук от слушалките! пробвах от жака на компютърът където е за слушалки не става , а на външни тонколонки звук си има!!!
    • от 8bit
      Здравейте, накратко аз съм студент и пътувам доста (летя), до сега винаги съм ползвал тапи, за жалост евтини. Казаха ми, че на apple били доста добри, взех си ги но за жалост не са моят размер и пластмасата кара ушите ми да болят повече от търпимото (прекалено големи). Средно нося слушалки за не по-малко от 3 часа, понякога стигайки се до 6+. Може ли да ми препоръчате слушалки или тапи (не съм сигурен дали със слушалки ще ми е удобно да пътувам или евентуално да не ги прецакам без да искам въпреки, че си пазя техниката доста) до едно 100 лева (максимум 25 отгоре), като просто искам да са удобни за продължителна употреба (досега единствените, които са ми били неудобни са тези на apple, предполагам всички други са ми наред) и да имат бас (обичам си го, не мога без него) и качество на звука до колкото позволява този ценови клас. 
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.