Премини към съдържанието
gracie

Теглене на филми от vbox и на песни от youtube в Германия

Препоръчан отговор

Здравейте! Имам въпрос - Може ли да тегля филми от vbox, https://www.vbox7-mp3.info/ от този сайт, защото vbox тук не работи, изобщо не отваря видеата и също да си свалям музика от youtube от този сайт https://www.flv2mp3.by/bg/ .. Понеже знам, че тук глобите са много солени и следят стриктно за пиратското сваляне, но все пак, ако някой от Вас е теглил от подобни на тези сайтове и е нямал проблем ще се радвам да сподели. Благодаря!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За филми и сериали използвам Reddit. За vbox7 използвам youtube-dl, но и други програми стават.

За да пуснеш някой видеоклипове в vbox7, трябва да използваш VPN с български сървър. Аз използвам Hola, безплатна е и нямам никакви проблеми с нея.

п.п.  Глобяват те ако свалиш торенти, тоест от ъплоуда стават белята.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

За песни от YouTube до скоро ползвах YTD Video Downloader (в минало време, защото вече почти не ползвам Уиндоус, а тя е за него) - безплатна програма (има и платена версия), която може да сваля в 1080p качество в почти какъвто искаш формат - mkv, mp4, mp3 и др.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не знам как стои въпроса със стримването в Германия.

Но с Kodi + съответните добавки, могат да се гледат филми/сериали с HD качество, без да се свалят.

Kodibg

Но трябва да пуснетете един VPN, задължително.

Относно музиката. Правите си един Spotify акаунт и ползвате Spotify free и си слушате песни спокойно.

Защото макар и с по ниско качество, няма да имате проблем. То ако сваляте от тубата също не се с високо, така че..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, oic написа:

Защото макар и с по ниско качество, няма да имате проблем. То ако сваляте от тубата също не се с високо, така че..

в тубата, са много стриймове на един видеоклип, дори звука е на отделен стрийм
това се отнася за висококачествени  клипове
аз свалям с Potplayer, ако се случи с отделен стрийм за звука, двата файла, видео и звук, обединявам с VLC

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.