Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Игрите ми започнаха много странно да крашват на Windows 10 съм най новата верси!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Пламен Р написа:

Игрите ми започнаха много странно да крашват на Windows 10 съм най новата верси!!!

А на нас ни "крашна" кристалната топка, по която се ориентираме.....

ПС Може да пробваш да смениш ЗКУ

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Всичко е ясно и точно описано.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Купи си климатик от скъпите че прегрява компа..

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 49 минути, Пламен Р написа:

Коя игра крашва? Каква грешка дава? Дай малко повече информация за хардуера, който използваш. Как очакваш да ти се помогне иначе??

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Еми почвам някаква игра и при зареждането на игрите забиват така и трябва да си рестартирам компа и пак така става.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хардуера му е ясен. Интел някакъв, така и не ми се занимава да чета кой е избрал, i7 от предишното или i5 от сегашното поколение + GTX 1070. Общо взето това е ясно от съвсем набързо хвърлен поглед. За останалото само боба ще помогне, понеже автора е неадекватен тая вечер и не може дори да схване какво трябва да даде като информация.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Пламен Р написа:

Еми почвам някаква игра и при зареждането на игрите забиват така и трябва да си рестартирам компа и пак така става.

И каква грешка дава? Какво се случва? Дай малко повече информация. Как да ти помогнем иначе???

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сега пък ме изхвърля от игрите!!!незнам какво става...за първи път се случва

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ако си решил да трупаш безсмислени мнения, справяш се чудесно! Ако искаш да ти помогне някой, напиши каква ти е конфигурацията, какви са температурите при товар на компонентите, както и какви грешки ти дават игрите. В противен случай темата е абсолютно безсмислена и предлагам да се заключи. Да не говорим, че заглавието е много неясно, както и раздела няма нищо общо с въпросите в темата.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Продължава да е така...като почвам да играя някаква игра черни ленти и червени точици и после става черен екран

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Това вече не е добре. Какви са максималните температури на видеокартата при ира и преди да почне да прави този проблем? Май ще трябва да си купуваш нова видеокарта, и без това си пишеш каквото ти падне, без да отговаряш на въпросите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Само при игри става така!!!максималните температури са 40 градуса

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами казах ти - търси си нова видеокарта. Нормално е да става при игри и 3д приложения така, когато е повредена видеокартата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Проблема се оправи сега пък играя с червени точици и бяла лента отдолу но играта си вълви перфектно!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Пламен Р написа:

Проблема се оправи сега пък играя с червени точици и бяла лента отдолу но играта си вълви перфектно!

Каза ти се вече - видеото ти е пътник и се ориентирай за ново! Тези гличове са показателни за повредена видеокарта.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Понякога се оправа не е винаги , а компюнъра ми е от 3 месеца!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, Пламен Р написа:

Понякога се оправа не е винаги , а компюнъра ми е от 3 месеца!

Това не е гаранция! Може и на 3 дена да е и пак да си случил кофти бройка на видеото.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Кабелът когато го по-размърдах монитора изгасня и когато включих играта заби и се показа една малка синя топка отляво

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пламене, този комп за нищо не става вече - явно ЗКУ-то е дало фира или е били дефектно по рождение.

Купувай нов!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дано да е така, но е много съмнително. Тествай и при други игри дали ще е така.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Тествах всичко е отлично няма спомен от черният екран!!! пробвай FIFA , ASSASIN SCREED ORIGINS , PREY , OUTLAST 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
на 6.08.2018 г. в 21:40, Пламен Р написа:

Морно да му стане на човек от начина на информативно обяснение в тези форуми. Често срещано явление и в чуждестранните хардуерните форуми. :santa5:

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Явно фен на PUBG оплюва Fortnite, голям прас. Fortnite ще стане free. :yanim:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.