Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, имам Dell 100$ Gift Card от Unidays. Има ли как да го използвам за България или е невъзможно?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 3 часа, sliderum написа:

Определения и условия   и разширените (  ситният текст :D  )

Цитат

The Promo Card may only be used by customers in the 50 United States and the District of Columbia to make purchases of merchandise and services directly from Dell.

Ужас! Мислех, че мога да използвам поне едно от намаленията в Unidays. Всички от тях явно са за Unidays States. 

Редактирано от Александър Тодоров (преглед на промените)
  • Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Александър Тодоров написа:

Ужас! Сега какво да я правя?! Гледах сайтове за продаване на Gift карти, но не намерих ни един, за който да има добри мнения.

Ако отидете на първият адрес който дадох, последното изречение в теста( See dell.com/giftcard/promoterms. ) съдържа връзка, която би трябвало да отведе до мястото, което се достъпва, през вторият линк, който съм дал. Обаче кликването на линка в първата страница води до тук Page not found вместо до там където трябва, а именно подробното описание на Terms and Conditions които се отнасят до "придобивките"(gifts)Според мен това никак не е случайно и цели да се откажат клиентите да намерят правилното място, където са описани и така да бъдат преметнати, понеже не са прочели "ситният" текст и не знаят различните уловки. Разбира се, най-вероятно при адекватно оправено запитване или потърсване от потребителя на неговите права, чрез подходящата за тази цел агенция, а в Българя това е КЗП, най-вероятно твърде бързо ще поправят грешният линк, водещ до страницата която не съществува и не може да бъде намерена, или ако все пак успеят да ги изловят, ще се оправдаят с този, който е изготвил и/или отговаря за поддръжката на сайта, че той е виновен за това, че няма поставена коректна връзка към страницата със "ситният" текст, чийто адрес е бил сменен при някаква реорганизация на главният сайт...Т.е. и най-големите и известни компании, са склонни към мошенически практики. Пък и винаги могат да се оправдаят, че новият адрес на страницата със "ситният" текст, се намира лесно с Гугъл, както и аз направих, но не всеки потребител може да се справи с това, главно поради липса на умствен багаж, или пък защото не му се занимава, или "няма време", демек пак мързел.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, sliderum написа:

Ако отидете на първият адрес който дадох, последното изречение в теста( See dell.com/giftcard/promoterms. ) съдържа връзка, която би трябвало да отведе до мястото, което се достъпва, през вторият линк, който съм дал. Обаче кликването на линка в първата страница води до тук Page not found вместо до там където трябва, а именно подробното описание на Terms and Conditions които се отнасят до "придобивките"(gifts)Според мен това никак не е случайно и цели да се откажат клиентите да намерят правилното място, където са описани и така да бъдат преметнати, понеже не са прочели "ситният" текст и не знаят различните уловки. Разбира се, най-вероятно при адекватно оправено запитване или потърсване от потребителя на неговите права, чрез подходящата за тази цел агенция, а в Българя това е КЗП, най-вероятно твърде бързо ще поправят грешният линк, водещ до страницата която не съществува и не може да бъде намерена, или ако все пак успеят да ги изловят, ще се оправдаят с този, който е изготвил и/или отговаря за поддръжката на сайта, че той е виновен за това, че няма поставена коректна връзка към страницата със "ситният" текст, чийто адрес е бил сменен при някаква реорганизация на главният сайт...Т.е. и най-големите и известни компании, са склонни към мошенически практики. Пък и винаги могат да се оправдаят, че новият адрес на страницата със "ситният" текст, се намира лесно с Гугъл, както и аз направих, но не всеки потребител може да се справи с това, главно поради липса на умствен багаж, или пък защото не му се занимава, или "няма време", демек пак мързел.

Като цяло не съм загубил нищо. Очаквах, че има поне едно намаление, което мога да ползвам от Unidays, но всичките са за United States. За сега единственото, използваемо за мен е 10% намаление на Kaspersky Lab продуктите. 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.