Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте!!!

Искам да попитам има ли начин да използвам стара навигация вместо екран за камера???

Дано да съм питал на правилното място....

Благодаря предварително!!!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ще има ли написан модел, за да може да се даде конкретен отговор, или само така теоретично ше си лафим.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Теоретично може, практически много трудно, има много фактори които ще спънат това начинание, по-добре да се търси съвместим дисплей от друга такава камера или същата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Най-вероятно не. Ще ти трябва някакъв преобразувател на сигнала и към него да се прикачи/запои дисплея, съответно да се измисли и захранване. По-добре си вземи някой евтин външен LCD мини дисплей/телевизор. Нещо такова примерно:

https://www.emag.bg/search/монитор+кола/sort-priceasc

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Навигацията е:  SANG   

модел:  NAV-62E

GPSmile62E Car Navigator

Windows Embedded CE 6.0

Ако искате мога да я снимам но по-късно днес или утре.....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каквато и да е, мисля че ти обяснихме достатъчно подробно по въпроса.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Начини почти винаги има, за който му се занимава.  За навигацията на Holux  GPSmile62E Car Navigator  с електроника на SANG   не намирам описание на процеса, основно за навигации с Андроид.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, sliderum написа:

Начини почти винаги има, за който му се занимава.  За навигацията на Holux  GPSmile62E Car Navigator  с електроника на SANG   не намирам описание на процеса, основно за навигации с Андроид.

Ще можеш ли да ми дадеш някой линк от тези за Андроид???  В руската статия пише че е с Windows CE но не е посочено точно как стават нещата....

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, cliffburton написа:

Ще можеш ли да ми дадеш някой линк от тези за Андроид???  В руската статия пише че е с Windows CE но не е посочено точно как стават нещата....

Мога, но пък вярвам че можеш да провеждаш търсене с Гугъл и сам да си намериш. То така е лесно, дай това, дай онова. Още по-лесно ще е, да дойда на крака у вас и да свърша направо монтажа и ти само да ползуваш на готово...А линка съм дал, като едва ли не единствения вариант, който успях да намеря с Windows CE устройство има и картинки и описание има макар и поразхвърляно в текста, ако не може да го схванеш, ще е трудно...Ще е невъзможно...Линкове с андроид навигации има повече има и видеоклипове дори.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ами явно неправилно търся...... защото вече се допитах до чичко Гугъл но без успех. Изкарва ми като резултати обяви от OLX за камери или пък за навигации. Също така и в автомобилни форуми но не по моя въпрос а как да се монтира готов комплект камера с монитор или камера с огледало с вграден екран.

Наистина ако не е толкова голям проблем моля те дай някой линк или кажи какво да пиша на чичо Гугъл.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Направо видео. Не знам какво му е трудното на търсенето...За мен не е и за други хора не е.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лошо няма, но това от видеото има видео вход, докато на автора на темата няма такава опция. Ще трябва да се приспособи някаква платка и да се ползва само дисплея.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 22 минути, Raze написа:

Лошо няма, но това от видеото има видео вход, докато на автора на темата няма такава опция. Ще трябва да се приспособи някаква платка и да се ползва само дисплея.

Той като че ли вече спря да пита за онова си устройство с Виндовса, последно пита за манипулацията на навигации с Андроид. Може пък и такава навигация да има одъртяла и забравена в някое чекмедже.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Гледах няколко клипа....  :rolleyes:  Иначе при мен устройства да искаш...... колекционирам телефони и други смарт-устройства. Мисля че все ще измисля нещо. Питах за Виндовса защото ми е пред очите на бюрото.....

Благодаря ви за отговорите!!! :wors: 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.