Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте искам да попитам мога ли да работя с Adobe Animate едновременно по едно и също време на един и същ файл с друг човек обаче ако той е от друг компютър ? 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как един файл ще е отворен едновременно от две места? Принципно за четене е възможно, но не и за запис. Защо не си го копираш и така да работиш?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Хрумна ми един нестандартен начин ..... защо не пробвате с TeamViewer???

Знам че е малко луд този начина, но като, че ли ефекта ще получи.... ;)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как ще работят едновременно на различни компютри през TV? Така най-много единия да работи, а другия да гледа и обратното, както се разберат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Raze написа:

Така най-много единия да работи, а другия да гледа и обратното, както се разберат.

Това е по-добре.... отколкото да работят "едновременно по едно и също време на един и същ файл с друг човек" ... което е безумие според мен .... даже не мога да си го представя  ..... ако между двамата няма комуникация какво точно пипа другия .... хм .... абе като се замисля има и едни вратички... хм .... :)

Явно съм много тъп.... :) и затова дадох лудо предложение.... а иначе е много забавно като всеки хване мишката или чатка по клавиатурата ... :) 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.