Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, Вчера си купих от Техномаркет телевизор 24" NEO 2419, но въпреки добрите ми познания по настройка и въвеждане в експлоатация на нови ТВ-та, този ми разказа играта. Качването на каналите от кабеларката го направих безпроблемно, но след това да редактирам списъка с канали ми отне 3 часа и резултат никакъв. Според неговата инструкция със синия на цвят бутон маркираш даден канал, местиш го до желаната позиция и пак с този бутон го пускаш там. Това се прави, но номера на канала си остава предишния и при викане с цифров бутон вместо например канал с №4 излиза предишно заемалия го канал. На преместения от мен трябва да го търся с излезлия от качването списък на кабеларката. Промяна не може да стане по никакъв начин. Пиша тук с надеждата някой дали знае нещо по въпроса, иначе утре го връщам в магазина. Прилагам и снимка на менюто за настройка, което е същото и на телевизори Arieli  и UTOG купен от еМаг и пак върнат заради този проблем

20180809_165644.jpg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вероятно толкова си могат самите шасита. Едва ли има разлика м/у тях, освен в "надписа" - предполагам всичко се прави в турция

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 40 минути, street racer написа:

Вероятно толкова си могат самите шасита. Едва ли има разлика м/у тях, освен в "надписа" - предполагам всичко се прави в турция

Тоз "убавец" е някаква поръчка на Техномаркет с някакви чарколяци от Китай сглобяван в Турция  pop.gif 

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обърни поне временно менюто на английски че с тези преводи . . . .

И прочети инструкцията, сигурно пише.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Филипов, да обърнах менюто и на английски и никъде няма как да се промени номер на канал. Местят се заедно номер и канал на позиция, но после под тази позиция излиза предишния си номер. С цифрите не ти извиква желаната позиция. Трагедия. Това меню за настройки не става за нищо.Поне за редакция на каналите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Цифрови или аналогови програми настройваш? Би трябвало да има нещо като <Program exchange> , <Program swap>

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 12 часа, Филипов написа:

Цифрови или аналогови програми настройваш? Би трябвало да има нещо като <Program exchange> , <Program swap>

Настройвах цифрови и понеже изгубих търпение (което иначе имам в излишък) вчера им занесох обратно телевизора в ТМ и те не можаха да се справят с проблема. Поисках и ми приеха за връщане на парите скапаната стока. Никога повече с този интерфейс няма да си взема ТВ!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.