Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте имам лаптопа Acer aspire 5742g ии вс работеше 6 освен,че прегряваше.Онзи ден като го включвай екрана беше тъмен, а той си работеше ии извадих батерията и я сложих пак и се орпави, и вчера докато работеше показа на дисплея, че има някаква грешква в дисплея и заби и изгасна и повече не светна дисплея.Пробвах го и на друг монитор, но не показва нищо

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Прилича на изгоряло видео.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 минути, ined написа:

Прилича на изгоряло видео.

Ще си заслужава ли ремонта или по добре да го дам за части

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Seyfula ALiev написа:

Ще си заслужава ли ремонта или по добре да го дам за части

Просто се е отлепил чипа на видеокартата поради системното прегряване. Може да го занесеш в сервиз, за да се опитат да го спасят, но процедурата е около 100 лева и не се дава гаранция колко ще работи след това.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, Seyfula ALiev написа:

Acer aspire 5742g

Сменяй. Не си заслужава парите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Aneliya Beaton
      Здравейте, 

Пиша ви по следния повод:

Днес установих един проблем с лаптопа ми  Medion Erazer P7643 (ако модела има значение).
      Обикновенно работя на батерия и когато се разреди го включвам и го зареждам отново. Обикновенно не го гася почти никока , а го затварям и той заспива.... Работя, затварям и прибирам в чантата и после пак вадя и продължвам оттам до където съм стигманала последния път... зареждам, прибирам в чантата...
      Не съм имала проблеми до сега. Комппютъра е на година и половина и батерията му държи много повече от 2 часа според неговите исчисления, а според мен малко по- малко от 2 часа (но и според спесификацият му батерията му не издържа дълго).
      Но не това е проблемът, а факта, че днес установих, че батерията въобще не зарежда . Щом го изключа от контакта умира,  батерията му седи непрекъснато на 0% и твърди че не зарежда.
      По принцип малка лампичк в долния ляб ъгъл на лаптопа индикира кога батерията работи и днес тя изведнъж угасна, но аз не обърнах внимаие в първия момент. По-късно установих, че всико върху което работех е изчезнало след като съм извадила щепсела от контакта.
      Въпросът ми е дали има софтуер който да диагностицира проблема и да потвърди дали батерията е отишла или лаптопа не я вижда защото има някаква прекъсната връзка, да речем между зарядноо и батерията. 
      Не мога да измеря дали има някакъв ток останал в нея и по този начин да потвърдя, че в батерията е проблема - нямам удед. 
      Не искам да купувам нова батерия защото ми искат £120 и може да се установи, че и тя не работи, защото проблемът е бил в вкомпютъра, и че старата ми батерията е била ОК.
      Преди да предприема каквото и да е искам да знам къде е проблема.

Та знаете ли някаква програма, която да диагностицира целия  хардуер включително батерията и да посочи, ако има някаква развалена връзка или отишла си батерия.

Бладодаря предварително
      Анелия
    • от Сервиз За Компютри
      Сервиз За Компютри Пловдив, лаптопи, таблети и други IT услуги
      Ремонт и покупко-шродажба на компютри, лаптопи, таблети, смартфони, офис техника - Пловдив
      Компютърни услуги, копирни услуги, уеб дизайн web design, изработкан а сайтове, рекламни материали, маркетинг и реклама в интернет. Видеонаблюдение, системи за досъп с чип, карта за входове и други.
      Тел.: 0897 758 715
      Офис: ул. Златю Бояджиев 27 - срещу Панаира
      Имейл: office@callpchelp.eu
      http://pcservizplovdiv.ml

http://kompiutriplovdiv.ml/
      http://plovdivpc.ml
      http://web.prodavalnik.top/kopiutarenservizplovdiv/
      КЛЮЧОВИ ДУМИ: компютърен сервиз пловдив, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри, компютърни услуги пловдив, компютърни услуги, компютри, лаптопи, таблети, продажба, офис техника, принтери, уеб дизайн, хостинг, домейни, оналйн магазини, камери, системи за сигурност, видеонаблюдение, сервиз за компютри пловдив, сервиз за компютри пловдив
    • от pcservizpld
      Ninite е програма с която можете от техния сайт да изберете набор от много програми, сайта генерира инсталатор, който се сваля и той се грижи за инсталацията и ъпдейтването на пакета от програми който сте избрали.
      Сайт: ''ЦЪК''

• от pcservizpld
      Събираме, стари работещи или леко повредени или компютри, лаптопи, таблети, телефони, принтери, дискове, клавиатури, мишки, монитори, колонки, камери, USB устройства, телевизори и приемници за цифрова телевизия. Те ще бъдат реставрирани и подарявани на домове, училища и нуждаещи се семейства, които нямат средства да закупят. Изпращането по куриер ще бъде за сметка на тези които ни ги изпращат или лично предаване.
      Ако попаднат при нас  по-скъпи истройства, ще бъдат продавани, като средствата от тях ще бъдат изпращани на бедни, нуждаещи се от лекарска помощ или специални лекарства.
      Ще публикуваме снимки и клипове в нашата фейсбук страница и уебсайт, на всяко извършено дарение. При изпращане на пари към банкови дарителски сметки, ще приложим снимано копие на банковия ордер за извършения превод.
      Надяваме се да намерим много благородни хора! Благодарим! Благодарят ви и бъдещите усмихнати лица!
      С позволение на администратоите, мога да публикувам линк, към публикацията в сайта ни. Ще се радваме на разпространение и помощ.
      Това не е реклама идеята е обмисляна доста преди това с което започнахме да се занимаваме в IT сверата. Резултатите ще са налице и ще бъдат показани, както дарителите, така  и свършените дела.

• от KovachX
      Здравейте
      първо, за много години!  Сега, директно на въпроса. Харесах си лаптоп Asus K555LB-XX219D. Компютърът е за игри. Моля, без коментари, като за тези пари, и малко отгоре, ще си купиш идеален компютър, настолен. Това ми е ясно. Сега, какво ви е мнението за този лаптоп? Дали няма да му изгори ram-а при по-голямо натоварване? Струва ли си парите, като цяло? На мен ми се струва добре, но все пак. Ако имате някакви съвети, освен да си купя настолен компютър, ще се радвам да ги видя. 
      П.П. Извинявам се, ако има вече тема, но не намерих.
      Успешна година!
  • Дарение

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.