Премини към съдържанието
st1982

Не ми излиза информацията от страниците,които съм харесал

Препоръчан отговор

Заглавието мисля,че изглежда ясно, но все пак ... от 2-3 дена в дневника ми във фейсбук излизат само постове и снимки на мои приятели. От страниците,които съм харесал не излиза нищо. Да речем харесал съм гонг.бг, преди всяка статия,която те пускаха ми излизаше, сега вече не е така. Струва ми се ,че и голяма част от новите теми в групите, където съм също не ми излиза. Както казах само на приятелите ми нещата,а те не са много и информацията ми е все една и съща. Не съм натискал нищо по настройките в това съм убеден. Взех да ровя в "предпочитания за показване" и там където е "кой да виждаш първи" си седи " всички" . Така съм го и дал преди.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, st1982 написа:

Заглавието мисля,че изглежда ясно, но все пак ... от 2-3 дена в дневника ми във фейсбук излизат само постове и снимки на мои приятели. От страниците,които съм харесал не излиза нищо. Да речем харесал съм гонг.бг, преди всяка статия,която те пускаха ми излизаше, сега вече не е така. Струва ми се ,че и голяма част от новите теми в групите, където съм също не ми излиза. Както казах само на приятелите ми нещата,а те не са много и информацията ми е все една и съща. Не съм натискал нищо по настройките в това съм убеден. Взех да ровя в "предпочитания за показване" и там където е "кой да виждаш първи" си седи " всички" . Така съм го и дал преди.

Пробва ли под името,  при мен пише News Feed сигурно на български език е новини има 3 точки сиви. Там има какво да се покаже първо или последно. След малко ще опитам да направя снимка, ако не е ясно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да,разбирам те. Новини е на български и ти предлага да ги подредиш по водещи и най-нови. Под тях е "редакция на предпочитанията" , където натиснах и аз. Там вече те препраща на "предпочитания за показване" . Както казах аз съм натиснал да ми излизат  "всички" , тоест и новините на приятелите ми, на страниците и на групите. НО новините от страниците не излизат...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Като си ги видял веднъж, няма как да ги видиш втори път! Неграмотни хора винаги е имало и ще има, които само питат, но никога не четат!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Българино, не се изказвай неподготвен ако обичаш. Има една поговорка " 2 пъти мери, един път режи" . Та и ти така. Чети какво ти пишат по два пъти, дори и по повече ако нещо ти е трудно и тогава се обаждай.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.