Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте хора, наскоро реших да си купя кола. Спрял съм се на това Ауди 

https://m.cars.bg/offer/c2662463. Ще ви помоля за мнение тъй като е важно много добре да се прецени преди да се купува такава кола. Благодаря.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, Бултрас написа:

Линка не бачка!

Работеше допреди малко. Или обявата е махната или има технически проблем.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Емил Костов написа:

Или обявата е махната или има технически проблем.

Или има една точка в повече:  https://m.cars.bg/offer/c2662463.

https://m.cars.bg/offer/c2662463

https://www.cars.bg/?go=cars&p=view&carofferId=2662463

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Обявите се пускат тук драги авторе, като искате да си продадете колата, го направете според правилата. Това, че не се е продала 2 месеца, явно има причина...Според мен, или е надценена с поне 10000лв, а може и да има дефекти, за които не може да си съди от снимките.

Редактирано от sliderum (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

или си взимаш А8 и туй .... ма да ти кажя .... хм .... не видях разлика и е въпрос на визия ....

Мое лично мнение .... А8 .... по бива .... ма то си е мое мнение, иначе на А6 със ... хм .... невероятно се управлява и е велико ....

Към момента само съм се возил в А7 ..... та .... взимай А8 .... мен по ма кефи .... ;) Някси седана го предпочитам пред хечбека ли бе .... ако е комби, хм .... което аз обичам.... това е А6 ....

А7 е нито рак, ни щука.... :) Е .... водисе по-айронезнам си ма .... аз гледам повече визията.... ;)

Успех!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В клипчето има бая материал какво да се гледа.

Като знам какво е тук, предполагам че двигателят е издухан и е на поне двойно километри. Ако не е тотал автохлам - катастрофирал, с издухани аирбеци, боядисан, пудрен и т.н.  

Редактирано от Филипов (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Подобни теми

• от zonaxxx1
      Намерих тази обява в нета и не съм много сигурен дали си заслужава  парите. Освен това мисля че лаптопа е имал двама собственици вече и аз може би ще съм третият. Причината за това съмнение е че няма оригиналните драйвери за лаптопа. А и ме уверява че при преинсталация лаптопа щял да си ги дръпни  чрез Windows Update, което не ми е ясно как ще стане без драйвери за интернет?

• от Pavell
      Здравейте, преди 2 седмици си купих БМВ 330 д е93 от доверен човек със сервиз и голяма история като наш рали състезател. Колата е италианка запазена е много добре на 17000 км обаче преди няколко дена скъса ангренажна верига в движение. Закарах я до сервиза и ми казаха, че се е скъсала заради това, че съм я карал на високи обороти въпроси ми е възможно ли е аз да съм виновен( според мен не) колата ми я обслужиха те напълно и казаха че няма за какво да се притеснявам. Те ли са били некопетенти че не аз сменили веригите или аз, по някакъв начин? 
      Благлдаря предварително!!
    • от Angel Simeonov
      Здравейте,

Предусещайки риска да пропусна истерията около Черния Петък реших, че искам да си взема бюджетния монитор на мечтите ми от около 5 месеца.
      Принцесата се казва Acer Nitro VG240YPbiip, 23.8". Ситото ми беше нагласено главно спрямо следните характеристики:
      IPS матрица; 144Hz честота на опресняване; 1ms време за реакция; 24" Едва ли е вече тайна, че ще играя на него.
      Проблемът е там, че около две секунди след като взех решението се случи неизбежното и започнаха да ме ядат съмненията, че правя правилното нещо, съпътствани от крехките ми, опорочени детски спомени и чувството за срам, което ме обхваща когато пътувам за две спирки без билет в автобуса.
      Заради това реших да постъпя умно и културно и пих две ракии. След това седнах да Ви питам за Вашите съвети и опит - виждали ли сте такъв монитор, имате ли, имате ли по-добър, как мислите че би се представил срещу insert_monitor_name_here и така нататък. Опорна точка на дискусията е цената от 370 лева, за която го намерих. Мога да се самомотивирам и да бръкна най-много със 100 лева по-дълбоко ако предложението Ви е наистина сексапилно и осъзная колко съм бил заслепен.
      Знам, че 27-инчов модел може и да е по-добре, но бюрото ми не е много голямо и след покупката си ще имам два монитора. Въпреки това, последното от по-горния абзац важи - ако предложението Ви наистина си струва, бих дал около 600 лева за 27-инчова версия. Ще продам пералнята на съседите, те от 4 години са я изнесли и седи до входната им врата.

Благодаря Ви за отделеното време, внимание и поучение. Хубави празници, Весела Коледа, Весела Лечева и да сте живи и здрави.
      Ангел

• от Humpty Dumpty
      Здравайте!
      Някой може ли да ми даде информация оригиналното стерео на VW Golf 5, какъв аудио формат чете за дисковете, а също и самите дискове, какви трябва да са (CD, DVD, DVD-RW и т.н.)?
      Благодаря, предварително!
    • от ostavime
      Искам да си купя АТВ, но никога не съм имал такова. Е така, за кеф, за лична употреба от време на време да си карам. Не съм много по екстремните спортове, за тоав и няма да търся нещо супер мощно, скъпо и т.н. Обикновено АТВ, ако мога да се израя така.
      Трябва ми някой, който е запознат, просто да даде съвет за марка, модел и разни други подробности, ако има такива от гледна точка нещо по-специфично. Иначе, лесно ще избера, защото избора наистина е огромен. Просто ще харесам и толкова. Не струва десетки хиляди. Въпреки това, ако някой има такова, карал е или просто е запознат, ще съм благодарен да сподели мнение на какво да се обърне внимание. 
  • Дарение

• Добави ново...