Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, бих искал да попитам някой от вас дали знае свестен канал в ютюб или статия за Hack Tools на KaliLinux. Проблема ми е, че съм начинаещ и не знам почти нищо.

Бих искал да намеря място, къде нещата се обясняват точно и ясно.

ВНИМАНИЕ: СЪБРАНАТА ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ БЪДЕ ИЗПОЛЗВАНА ЗА УЧЕБНИ И ЕКСПЕРИМЕНТНИ ДЕЙНОСТИ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Объркал си опорните точки. Отиваш на www.distrowatch.com  и оттам изтегляш CAINE 7.0 или Parrot. И двете са италиянски дистрибуции. Можеш и да зададеш въпросът си в други линукс форуми, като linux-bg.org/forum  Можеш да напишеш и в you tube kali linux. Можеш да зададеш въпроса си в Гугъл или в Гугъл да попиташ за Български Линукс Форуми. Например форумът на УСУ.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

proexpert Мерси за отговора, а за какво са ми тези две италиански дистрибуции. Посетих този форум, но за съжаление работата с него е доста трудна тъй като не можеш, или поне аз не намерих такава функция да добавиш своя тема има само някакви подразделения.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

CAINE 9.0 "Quantum" 64bit - Official CAINE GNU/Linux distro latest release. (Така пишеше някъде... ама тя защита си стои на едно място и не е мръднала от 20 век насам.)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бат'начо За форума ли говориш ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

бат'начо схванх го след като публикувах отговора си 

но все пак няма ли някакъв сайт в който всичко да е обяснено  ясно и точно защото ми писна да гледам ретарди в ютюб които просто  копират команди от един текстов документ и готово 

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ти как мислиш стават тези неща? За няколко секунди пишеш 2-3 команди и хакваш каквото искаш. То ако ставаха толкова лесно нещата, нямаше да има разни системи за сигурност, софтуер и хора, които да се занимават с такива неща, просто защото нямаше да има нужда. Работите стават с много четене, проби и късмет. Не гледай филмитe, където някоя кака ти прави свирка и ти за 1 минута хакваш министерството на отбраната на USA :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ето "материал" за четене http://www.magnetdl.com/k/kali-linux/

и за гледане: https://www.youtube.com/user/kalinuxx/videos

Както е писал по-горе Raze - "Работите стават с много четене"

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 14 часа, Philippe Galabov написа:

Здравейте, бих искал да попитам някой от вас дали знае свестен канал в ютюб или статия за Hack Tools на KaliLinux. Проблема ми е, че съм начинаещ и не знам почти нищо.

Бих искал да намеря място, къде нещата се обясняват точно и ясно.

ВНИМАНИЕ: СЪБРАНАТА ИНФОРМАЦИЯ ЩЕ БЪДЕ ИЗПОЛЗВАНА ЗА УЧЕБНИ И ЕКСПЕРИМЕНТНИ ДЕЙНОСТИ.

Прочетете тази тема и отговорите и ще разберете защо няма да получите значещи отговори на вашите въпроси

https://unix.stackexchange.com/questions/399626/why-is-kali-linux-so-hard-to-set-up-why-wont-people-help-me/399627#399627

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.