Премини към съдържанието
Борислав Стоянов

Проблем със слушалката на Iphone 7 plus

Препоръчан отговор

Здравейте,

Имам телефон 7+. Имаше проблем със слушалката, чуваше се много тихо. Оставих го в Теленор и след 12 дни по тяхните думи ми върнаха чисто нов телефон обаче проблема със звука продължава.

Имате ли подобен проблем, как да го реша и има ли някакви допълнителни настройки ?

Изпратено от моят EVA-L09 с помощта на Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Как така "по тяхните думи"? След като си завел рекламация, трябва да има протокол какво точно ти дават. Ако са ти дали нов телефон, той трябва да е отразен в гаранционната карта с нов сериен номер и т.н. Там на място не го ли тестваха пред теб? Ако само устно са ти казали "телефона е нов", тогава най-вероятно са ти върнали същия телефон. Пусни си жалба в КЗП.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не не , телефона е нов.

В гаранционната карта го пише.

Нов нов, колко да е нов :Д

Нищо не са тествали, само ми го хвърлиха. Аз си сверих имея по телефон и гаранция и това беше

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Значи си получил нов телефон с нов сериен номер, така ли? Сигурен ли си? Така и не разбрах дали са го тествали пред теб?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Значи си получил нов телефон с нов сериен номер, така ли? Сигурен ли си? Така и не разбрах дали са го тествали пред теб?
Да, нов телефон с нов сериен номер.
Дадоха му документите, казаха че дават нов телефон. Нищо повече от тяхня страна.

Аз си го пуснах пред тях за да мога да сверя имея в гаранционната карта

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиди отново там, където са ти дали новия телефон. Искай да го тестват пред теб и да установят има или няма проблем. Ако трябва им кажи да сменят и СИМ картата. Ако се правят на интересни, пусни жалба до КЗП, като наблегни на това, че и с новия телефон имаш същия проблем и им опиши всичко подробно.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 часа, Борислав Стоянов написа:

Здравейте,

Имам телефон 7+. Имаше проблем със слушалката, чуваше се много тихо. Оставих го в Теленор и след 12 дни по тяхните думи ми върнаха чисто нов телефон обаче проблема със звука продължава.

Имате ли подобен проблем, как да го реша и има ли някакви допълнителни настройки ?

А защо не опитате да опишете подробно проблема, вместо да се впускате в разни смени на апарата?
Теленор така действат - не ремонтират, а подменят.

От първия ден на покупката на апарата ли така се е чувало или в даден момент звукът става тих?
За звукът при разговор ли говорите и при всеки разговор ли е така?
Има ли защитно фолио на екрана и ако да, кога е поставяно?
С ползване на слушалки пак ли е така тих човека от другата страна или е добре?

Съветите на колегата с жалби до КЗП няма да коментирам, защото не е смешно дори...

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Какво е смешното? Дано не ти се налага да връщаш гаранционен телефон за ремонт при някой от мобилните оператори. Правят си каквото искат, отказват гаранции с едни и същи снимки и протоколи за различни телефони и много пъти връщат устройствата без да са пипнати. Затова и казвам да се тества подробно апарата пред служители на съответния оператор и с друга СИМ карта. Осносно политиката за замяна е на apple, не на оператора. При други марки едва ли ще се заменя директно повредено устройство, ако може да се ремонтира.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пичове, не се карайте за глупости...
Проблема е решен, променил съм името на темата преди 4-5 часа.
Тъй като аз само предам информация в форума от трето лице... Проблема беше в кофти поставено фолио .
Всичко е точно.
Благодаря за отделеното време на всички

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Не се караме, доуточняваме се :) И интересно дали и първия път това е била причината за проблема?

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не се караме, доуточняваме се И интересно дали и първия път това е била причината за проблема?
Хахаха едва ли, защото беше на около 16 месеца и го пратиха чак до Гърция в сервиза :Д

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.