Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Жената вече си го е избрала и поръчла, но все пак искам аз да знам дали си заслужава нейният избор!?

Избора беше между    SAMSUNG UE-43MU6172 4K Ultra HD LED    и    SONY KDL-43WE750 LED

Аз и предложих Сонито, но тя...   жена, избра и поръча Самсунга! Парите са си нейни и щом е решила така нейна си работа!

Въпроса е в заглавието!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Имам един познат в ТП и той винаги ми препоръчваше Сони ;) 

Иначе в тоя клас не мисля, че трябва нещо да очакваш. Говоря за картина, не за качество на изработка.  Аз си взех Филипс за 3000 почти и само след 4-5 месеца вече имам две вертикални черти на екрана. Едната мигаше доскоро, но вече престана и си остана тъмно зелена като другата, която е още по-тъмна. Кофтито е, че 55 инча телевизор трудно се мъкне на сервиз...ама такъв си избрах и си се сърдя само на себе си. Жена ти е избрала Самсунг. Радвай се, че като се счупи, тя ще е виновната ;)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да ама самсуняка е 4к и е по-евтин, да не говорим че със жена не може да се спори особенно ако парите са нейни

• Харесва ми 4

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, ined написа:

Да ама самсуняка е 4к и е по-евтин, да не говорим че със жена не може да се спори особенно ако парите са нейни

Добре е направил човека, отървал се е от мрънкане. Тия новите телевизори са отврат като качество в продължително време.  А и картината им е отврат. HDR му е майката, ама няма такива канали почти. Един новозакупен телевизор задължително трябва да е 4К с HDR  поддръжка, макар и най-калпавата.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

SONY е по-добрият избор. На SAMSUNG не ми харесва стойката, много е тъпа. Иначе SAMSUNG е 4К, ама къде ще гледаш такива канали у БГ-то...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, plamen74 написа:

Жената вече си го е избрала и поръчла, но все пак искам аз да знам дали си заслужава нейният избор!?

Избора беше между    SAMSUNG UE-43MU6172 4K Ultra HD LED    и    SONY KDL-43WE750 LED

Аз и предложих Сонито, но тя...   жена, избра и поръча Самсунга! Парите са си нейни и щом е решила така нейна си работа!

Въпроса е в заглавието!

Самсунга в този клас е най добрия избор, имаш пълноценен смарт с TIZEN OС и Direct Led подсветка 4к вече има доста съдържание с тази резолюция.

Сони има само минуси пред Самсунга, Linux OС все едно нямаш ОС имаш 3,4 вградени приложения и това е, Edge Led подсветка, 2к резолюция.

Aбсолютно правилен избор на жена ти м/у тези два модела.

преди 2 часа, BG-Team-DRIFT написа:

Имам един познат в ТП и той винаги ми препоръчваше Сони ;) 

Иначе в тоя клас не мисля, че трябва нещо да очакваш. Говоря за картина, не за качество на изработка.  Аз си взех Филипс за 3000 почти и само след 4-5 месеца вече имам две вертикални черти на екрана. Едната мигаше доскоро, но вече престана и си остана тъмно зелена като другата, която е още по-тъмна. Кофтито е, че 55 инча телевизор трудно се мъкне на сервиз...ама такъв си избрах и си се сърдя само на себе си. Жена ти е избрала Самсунг. Радвай се, че като се счупи, тя ще е виновната ;)

Не сравнявай Самсунг с Китайския Филипс.

Филипс от 5, 6 години са Китайска собственост и най ниско качество.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, PigManu написа:

Самсунга в този клас е най добрия избор, имаш пълноценен смарт с TIZEN OС и Direct Led подсветка 4к вече има доста съдържание с тази резолюция.

Сони има само минуси пред Самсунга, Linux OС все едно нямаш ОС имаш 3,4 вградени приложения и това е, Edge Led подсветка, 2к резолюция.

Aбсолютно правилен избор на жена ти м/у тези два модела.

Не сравнявай Самсунг с Китайския Филипс.

Все същия боклук си е, особенно за 800-900 лева. Пълни боклуци. Самсунг винаги си е бил недодялан. Колкото самсунга съм имал - телефони и телевизори, всички са били недодялани като интерфейс. Дразнят. Тая фирмичка трябва да преосмисли всичко. жалко, че някакви жълтури ни дават наклон на хуя, дето и 5 дена отпуска не вземат работниците им през годината. Робовладелкса фирма е тая Самсунг, че и LG. Ташак.  

Хубавото от цялата история е, че точно жената е избрала боклука, не мъжа.  Аз бих бил спокоен в случая и просто бих се подхилвал на жената, без да и натяквам избора, щото и моя избор щеше да е същия .

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, BG-Team-DRIFT написа:

Все същия боклук си е, особенмо за 800-900 лева. Пълни боклуци. самсунг винаги си е бил недодялан. Колкото самсунга съм имал - телефони и телевизори, всички са били недодялани като интерфейс. Дразнят. Тая фирмичка трябва да преосмисли всичко. жалко, че някакви жълтури ни дават наклон на хуя, дето и 5 дена отпуска не вземат работниците им през годината. Робовладелкса фирма е тая Самсунг, че и LG. Ташак. 

Твое си мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

И двата са боклук, но самсуняка е по-голям боклук.Че и цените на соните издули бре.Тука преди година се взимаше за същите пари по нов модел 49 инча.Иначе за 100-тина лева повече в бг се взима 49 инча перфектен Panasonic, но мача е вече свирен, и честит нов телевизор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.