Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Хаха! Ако избщо има България тогава и население на планетата земя!  Иво Сиромахов...

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Споко! Края на света е от 3 хилядната година нататък. Сега света все още се развива, постепенно се отделя от миналото, и прогресира към Модерен свят. Поне през моите очи го виждам така... На момче като мен роден 99-та зареден с много Въображение!

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

• Харесва ми 1
  • Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Akademika10 написа:

Леко допълнение само в увода:

Цитат

Сънувах страхотен сън. Присъни ми се, че съм се пренесъл в бъдещето, в 2120 година и мога да видя разцвета на моята мила родина България.
Прибирам се привечер, събувам се и протягам уморени крака,  изпъвайки ги на табуретката пред мен.
Пресягам се за дистанционното на ТВ, пускам го и попадам в началото на централната емисия Новини.
Премиерът 27-ми мандат Бойко Борисов отегчено разяснява бюджет 2021 и подробно се аргументира защо за всички пера предвидените пари са с 30% повече, от поисканите...

:lock:

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 11 минути, algor написа:

Леко допълнение само в увода:

:lock:

оправи в цитата годината на 2121, за да звучи достоверно и после изтрий моя пост

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нека си седи и мерси.
А годината дали е тая или оная - все у ...ушите.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предпочитам сънищата за бъдещето на България на хора като Ванга и Слава Севрюкова.

• Еха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Най-после е избран изпълнител за прокопаване на тунел под прохода Шипка. Месец по-късно челната копаеща машина се разтърсва от мощен удар и спира. Екипът от специалисти и работници се събира на мястото, а после следва буря от възклицания, вариращи от „О, май год!“ до „Бах мааму!“.

Продължението тук и тук.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.