Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Препоръчан отговор

Здравейте,

Как да променя аудиото на канал на Булсатком на английски? И ако промяна един канал аудиото и на всички ли други канали които имат английски език ще тръгне такова аудио.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Настройката би трябвало да е само за канал. 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, Емил Костов написа:

Настройката би трябвало да е само за канал. 

И аз така мисля...

А как точно става аз отворих меню след това инсталация след това аудио натиснах аудио и излезе малко меню. Избрах eng за малко спря звука. Натиснах Exit. И почна Български пак.

Редактирано от Даниела Павлова (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 10 минути, Даниела Павлова написа:

И аз така мисля...

А как точно става аз отворих меню след това инсталация след това аудио натиснах аудио и излезе малко меню. Избрах eng за малко спря звука. Натиснах Exit. И почна Български пай.

А сигурна ли си, че канала се излъчва и с английско аудио???

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Емил Костов написа:

А сигурна ли си, че канала се излъчва и с английско аудио???

Да в менюто пише bul и eng

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Виж в системните настройки на приемника дали няма език на звука - какъв да се избира първо по подразбиране.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Raze написа:

Виж в системните настройки на приемника дали няма език на звука - какъв да се избира първо по подразбиране.

Как да ги намеря???

преди 2 минути, Raze написа:

А и ако избера eng няма ли всички канали които имат eng да са на Английски?

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

В настройките за самия приемник. Не разполагам с такъв, за да ти кажа точно кое къде се намира. Разгледай менютата с настройки. На моя приемник на СПРИНТ е в системна настройка/език и там има език на менюта, звук и т.н.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 минута, Raze написа:

В настройките за самия приемник. Не разполагам с такъв, за да ти кажа точно кое къде се намира. Разгледай менютата с настройки. На моя приемник на СПРИНТ е в системна настройка/език и там има език на менюта, звук и т.н.

На Булсата няна такова. Инсталация е това неню за мен. но нарочно Питам защото може да има и друго меню

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, Даниела Павлова написа:

На Булсата няна такова. Инсталация е това неню за мен. но нарочно Питам защото може да има и друго меню

Ето ти 3 линка

линк1, линк2, линк3

Дано съм помогнал!

Редактирано от Емил Костов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Емил Костов написа:

Ето ти 3 линка

линк1, линк2, линк3

Дано съм помогнал!

За HD приемник е първия....Аз съм с Sd. Второто...Не намерих нищо. В третия... И аз го имам. Но не намерих меню Аудио настройка.

Но все пак Благодатя!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, Даниела Павлова написа:

За HD приемник е първия....Аз съм с Sd. Второто...Не намерих нищо. В третия... И аз го имам. Но не намерих меню Аудио настройка.

Но все пак Благодатя!

Ами може да звъннете и на Булсатком и да ги попитате, защото може да има проблеми и от тяхна страна.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Анита Христова Трифонова
      Ново!!! Изчистено аудио от записа на Бойко Борисов
      https://www.facebook.com/groups/1768937800041866/permalink/2741441992791437/?sfnsn=mo&d=n&vh=i

ДВА Нови СКАНДАЛНИ ЗАПИСА с БОЙКО БОРИСОВ Изтекоха ДНЕС !

НОВИ СКАНДАЛНИ ЗАПИСИ НА БОЙКО БОРИСОВ!

ВАЛЕНТИН ЗЛАТЕВ: ВСИЧКИ ГРАНИЦИ НА ТЪРПИМОСТ СА ПРЕМИНАТИ!

Нов запис - Бойко Борисов: трябва да се подиграваме на Румен Радев - част 2
    • от Djoni Ivanov
      Здравей те ,сложиха ми в колата бас туба pioneer (която е правена като кутията е купуване отделно и говоритела също ) + усилвател blaupunkt който е пребодисван и незнам какъв модел е и той.Кабелите ги имах към колата (така съм я купил) като сложихме само един бушон към акумулатор и кабела който го наричаме + , а минуса е взет от купето на колата под задната седалка. Три кабела са изкарани от сд-то като два са за тонколоните явно към усилватела те са с букси а третия е вързан към усилватела и сд-то демек също като с тези двата с буксите.Проблема ми е че баса свири но дали съм го усилил на 6/7 степен от сд-то или на 38/40степен от сд-то значение няма и прекъсва постояно баса за 1-2 секунди спира и тръгва на ново а усилватела свети постоянно по това разбирам че работи и има ток в него постояно а също така момчето се постара и върза всички кабели хубави като ги стегна да няма луфт да се местат или вадят и така на татъка към усилватела. Реших да не е от дупките по пътя и да прекъсва някъде кабел но не защото и на едно место да е колата пак същата работа а прекъсва постоянно като напримерно 10секунди свири и спира за 1-2секунди и пак се чува баса на ново ? От момчето което взех музиката незнам как е била преди него защото несъм се качвал да чуя а направо ми я свали от колата и ми я сложи друг приятел.Някой някакви идеи да има от какво може така да се получава? само знам че бушона е 60ампера защото като го взимах вчера обърнах внимание какво пише на него а за тубата идея си нямам каква е защото споменах че е правена и на кутията не пише нищо а на усиватела е пребоясван с боя и също така незнам и той какъв модел blaupunkt е. само разбрах че баса е вързан на бридж с нови кабели а старите + и - който са са много дебели и са на 1-2 години.Някой ако има някакви идеи защо така прекъсва нека сподели или да не сме испуснали нещо защото аз лично нищо не разбирам а момчето и то разбира колкото от личен опит където си е връзвал на него преди .Също така забравих да кажа че сд-то и то ми е pioneer
        blaupunkt gta 200
    • от aratoress
      Здравейте!
      Може ли малко съдействие, опитвам се да разбера как да си настроя даден видео файл да работи по default с даден аудио канал. Например свалям си филм и филма има 2 аудио канала или пътеки. Използвам KM Player и си сменям аудио пътеката от руски на английски например. Но когато си кача филма на USB за да го гледам на ТВ там си е със руско аудио което си е по default. По същия начин и на лаптопа ми като сменя канала си е само за момента и при следващо пускане на файла пак си е на руски. Има ли как да сменя аудио пътеката и да си остане на английски дори да не е с KM Player?

Благодаря ви
    • от Петьо Илиев
      Добър вечер.. имам следния проблем ..наскоро си закупих 5+1 система тъндър активна ,но в процес на работа от порядъка на  20 30 мин и се изключва и включва самичък и сякаш се чува нещо като леко пукане все еедно реле цъква или не звая ....при усилване в малък диапазон отново се изключва и включва и така все по често..като постои изключено примерно час отново свири 15 20 30 мин без да се изключва и започва на ново..мисля си че нещо загрява и включва защита..но  носих го при познат ,отваря го всичко било наред нямало изгоряло само 2 студени спойки ,който са презапоени ,но проблема продължава  . ...Моля за помощ,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем..
    • от mustafa bilgin
      Здравейте приятели! Имам един лек проблем и се надявам с ваша помощ да го разрешим. 
      Та въпроса ми е, че си тегля анимационни филми за децата и после ги прехвърлям на usb и ги пускам на децата да гледат от телевизора, но имам филми blu-ray и са с 2 потока аудио ENG i BG искам когато прехвърлям файла към usb'то да ми е с БГ аудио, как мога да направя тази магия? Молим за помощ, благодаря предварително.
  • Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване