Премини към съдържанието
  • Добре дошли!

Добре дошли в нашите форуми, пълни с полезна информация. Имате проблем с компютъра или телефона си? Публикувайте нова тема и ще намерите решение на всичките си проблеми. Общувайте свободно и открийте безброй нови приятели.

Моля, регистрирайте се за да публикувате тема и да получите пълен достъп до всички функции.

Коя телевизия да избера?  

4 гласували потребители

1. 1. Коя телевизия да избера

• Сателитна телевизия на А1
      0
    • Сателитна телевизия на Vivacom
      1
    • Интерактивна телевизия на А1
      1
    • Интерактивна телевизия на Vivacom
      2

Тази анкета е затворена за нови гласувания

Препоръчан отговор

Здравейте,

Коя телевизия да избера сателитна или интерактивна И на кой оператор да е А1 или Vivacom

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Защо няма Булсатком? На вивател е най добро качеството, но с удоволствие им върнах оборудването. Върнах се на Булсатком и след година направих грешката да мина на А1.

За какво ти е интерактивна телевизия? И сега всичко се повтаря с десет години на зад. Само новините са актуални, но пък те се гледат безплатно...

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Честно, не мога да дам твърд съвет, но все пак:

Аз ползвам два оператора за тв - Булсат за сателитна (мобилна, понеже имам кемпер), а в къщи ползвам кабелна на местен оператор (МСАТ)

Като цяло при сат тв (независимо от оператора) винаги има малки проблеми - просто такава е технологията, влияе се от атмосферни условия и т.н. Аз лично смених 60 см "чиния" на булсат с една 90 см и като че ли нещата са по добре. Но за домашно ползване, твърдо бих избрал вариант "с кабел" - вече дали IPTV или друго е въпрос и на предлагане в съответния район 

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Бях със сателит на Булсатком и всяка зима имахме проблеми от снегове, ледове, ветрове и т.н. Минах на кабелна А1/Близу/ - разлика огромна! Телевизия и интернет през модем за 14 лв.....

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, Даниела Павлова написа:

Защото ми скъсаха нврвите

А не скъса ли нервите на целия форум с въпросите си?

За начало напиши каква е разликата между сателитна и интерактивна телевизия. 

И от кое село си. Аз ползвам други, които може и да ги няма при теб. И какво целиш - да плащаш като поп, да си късаш нервите, какво да гледаш и за колко.

Гледай ефирна телевизия - напълно безплатно е. Повече програми са си бълвоч - така и няма какво повече да се гледа. Ако държиш на нещо - пиши какво.

Като отговор - нито едно от тези. Тъпи програми на високи цени. За малоумната подредба на програмите въобще да не отварям тема.

Защо давате пари за скъпи и префърцунени телевизори като ще ги ползвате само за монитори на бавни приемници с никаква резолюция и качество. От най-евтиното китайско (нискокачествено) изпълнение.

Редактирано от Филипов (преглед на промените)
Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, Даниела Павлова написа:

Защото ми скъсаха нврвите

В такъв случай - Булсатком късат най малко нервите. Това от личен опит и от трите оператора.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Булсат е най-лошото което може да се избере за телевизия. Техниците са през няколко дни в едно заведение което използва техните услуги. Малко дъжд и край... То зависи и от града в който си, но не си струва риска. Виваком май е най-добре. А, ако имате някоя локална кабеларка/интернет фирма която дава Нет и ТВ 100% и цената ще е по-добра и услугата понеже се занимават с по-малък район.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 1 година по-късно...

Пиша отговор по темата, защото когато аз търсих мнение за сателитна тв от А1 не открих отзиви и станах жертва на невярната информация от техните служители..

1 лъжа-качеството на НД каналите е отлично, ползваме нова технология и е в пъти по добре от Булсатком.

Истината: Ползват сателита на Булсатком. Техникът дори не демонтира тяхната антена, защото било едно и също като излъчване и технология. Качеството е също толкова лошо, поради компресирането на НД каналите. Менюто и интерфейса на приемниците са дразнещи и неудобни! Плащате много повече като месечна такса, има и такса за включване , за което разбирате от първата фактура.

2 лъжа-няма скрити условия по договора.

Истината: При втората фактура заплащате оща 5 лв. за телевизия на мобилния телефон, която не знаете и не сте искали като услуга. При разваляне на договора заплащате 3 месечни такси на по-висока цена, защото отпадала промоцията.

Надявам се да съм бил полезен на някого! Връщам се към Булсатком!

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 4 седмици по-късно...
на 25.10.2019 г. в 18:43, zone967 написа:

Пиша отговор по темата, защото когато аз търсих мнение за сателитна тв от А1 не открих отзиви и станах жертва на невярната информация от техните служители..

А най-невярната информация е, че трябвало да се плаща на някого за да се гледа телевизия от сателит.
Миналия месец му сложих една чиния 80 см  на едно бабе да си гледа 6 канала без пари тука в Белгия и си му е добре.
Аз гледам повече български канали щото ловя цели 15 сателита и знам кво е Ирдето 2 например.
Ама бабето няма да се оправи да си купи кутия от София с автоматичен апдейт от 39 Е.
А има и Дискавъри с български звук и ТЛЦ от едни други сателити, па и с руски звук има канали, ехееее ... да ти е кеф да зяпаш "платена" телевизия.

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
  • 2 седмици по-късно...

я някой събудил темата

те тия са безплатни, кви булшити кви 5 лв ?

1ff17e21ff5a.jpg

всеки канал дава различна програма, 2 на български и няколко на руски, иначе всички имат английско аудио

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Добавете отговор

Можете да публикувате отговор сега и да се регистрирате по-късно. Ако имате регистрация, влезте в профила си за да публикувате от него.

Гост
Напишете отговор в тази тема...

×   Вмъкнахте текст, който съдържа форматиране.   Премахни форматирането на текста

Разрешени са само 75 емотикони.

×   Съдържанието от линка беше вградено автоматично.   Премахни съдържанието и покажи само линк

×   Съдържанието, което сте написали преди беше възстановено..   Изтрий всичко

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Разглеждащи това в момента   0 потребители

Няма регистрирани потребители разглеждащи тази страница.

• Горещи теми в момента

• Подобни теми

• от Гошко21
      Здравейте!
      Някой към настоящия момент ползва ли услугата за Сателитна ТВ (не iptv) от оператора А1? Ако е така добър, нека да сподели коректно, дали е доволен от сигнала особено от HD каналите. Питам защото ходих в няколко офиса на А1 и исках да ми покажат как работят каналите на сателитната ТВ, но уви, в нито един офис (там където аз ходих) не бяха поставили приемник за сателитна, а само за IPTV. Обяснението беше, че било в процес на договорка с етажната собственост за поставяне на сателитна чиния!
    • от Maya Jekova
      Здравйте, от месец сме  абонати на Виваком оптичен интернет и телевизия и всяка вечер от 7 до 9 часа прекъсва интернрта и съответно и телевизията. Вече 3 пъти идваха техници за отстраняване на проблема. Проверяваха връзките и замерваха и казват че всичко е наред (ВРЪЗКАТА БИЛА МНОГО СИЛНА). Последния път смениха и рутера и пак вечерта всичко спира. Пълен КОШМАР.
      Някой има ли подобен проблем?
      Някой знае ли каква може да е причината за прекъсването само вечер?
    • от GeorgiIliev171717
      Здравейте!Не знам дали тук е най-подходящото място за този въпрос.Значи накратко:Мога ли да си пусна програмата Adult Swim тук на моя телевизор в България?Гледах,пише че се излъчва само в САЩ и Канада,но много хора споделят,че гледат Аdult Swim в България.Основната причина поради която искам да имам тази програма е Rick & Morty (Рик и Морти).А също и самурай джак (Samurai Jack),но мисля,че той вече свърши.Надявам се да ми помогнете,ще съм много благодарен!Приятен ден! 
    • от stranger1
      Здравейте, мисля скоро да си взема това устройство: AVerMedia AverTV Volar Green HD A835. Доколкото разбрах може да се гледа и записва телевизия на компютъра с него. Ако не е добър избор можете ли да ми препоръчате нещо на цена 50-60лв.

• от uprct`
      Здравейте,
      Искам да попитам дали ще е възможно да се гледа телевизия на Android от ASUS MemoPad HD7 в Европа по един от следните начини:
      1. Чрез преходник  от microUSB към USB и към него закачен четец за карти. Картата ще е за мобилен интернет (в Европа се продават отделно от LycaMobile, Vodafone и т.н). По този начин ще се хваща и българска телевизия, от сайтове или от приложенията в GooglePlay.
      2. Чрез цифров тунер за Android подобен на този. С него обаче предполагам няма как да се гледа българска, а само чуждите телевизии.
      Ако някой е успял да подкара телевизия по тези или по някакъв друг начин нека сподели как става.
      Весело посрещане! 

• Дарение

• Добави ново...

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите Условия за ползване