Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте,

искам да си закупя iPhone от официалния сайт (apple.com). Препоръчайте ми фирма, която може да извърши доставка до България. Има ли някой запознат какъв адрес трябва да се въведе в apple.com за доставка? Благодаря предварително!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

След като заплатиш всички такси и мито   ще е същото като да си го купиш  от тук.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, AlkatrazBG написа:

След като заплатиш всички такси и мито   ще е същото като да си го купиш  от тук.

Няма значение каква е цената, важното е съответният боклук да е закупен директно от централното сметище. Всеки може да си вземе боклук от кварталната кофа, но не всеки е достатъчно гъзар за централното сметище.

• Харесва ми 3
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 37 минути, AlkatrazBG написа:

С нов абонамент даже може и да му излезе по-евтино от оператор...

преди 22 минути, badsector написа:

Няма значение каква е цената, важното е съответният боклук да е закупен директно от централното сметище. Всеки може да си вземе боклук от кварталната кофа, но не всеки е достатъчно гъзар за централното сметище.

:yanim::laughing5:

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

По-добре си го закупи от България... Защото иначе ще ти се начака чаканката да дойде при теб. Каква е разликата между това да го закупиш от официални сайт, и оператора ..- Нали Айфоните ги получават дирктно от Производителя,- не ги прекарват през Китайския пазар.

Sent from my SM-T561 using Tapatalk

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 4 часа, AlkatrazBG написа:

преди 3 часа, badsector написа:

преди 20 минути, NCS 121 написа:

По-добре си го закупи от България... Защото иначе ще ти се начака чаканката да дойде при теб. Каква е разликата между това да го закупиш от официални сайт, и оператора ..- Нали Айфоните ги получават дирктно от Производителя,- не ги прекарват през Китайския пазар.

Благодаря на всички за изразеното мнение! Особено на @badsector - голям разбирач е той. Ще бъде чудесно, ако някой отговори на това, което попитах.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Питай тука https://www.novmak.com/apple-iphone или направо си купи. Новия модел струва 1725.88 лева в сайта на Apple и като  си платиш таксите и митото които няма как да избегнеш ще ти излезе над 2200  лева и ше ти се изчака чакалото за тоя телефон. Операторите са с преоритет пред нормалние клиенти и няма наличност п магазините за тоя модел не само в България ами и в  цяла Европа.  Продават се  отключени и заключени апарати към конкретен оператор. Ако се скапе телефона  с тая американска гаранция ще се чудиш къде в европа да го пратиш на сервиз за твоя сметка  и да го чакаш пак 1 месец. Попитай и тука http://elitmobil.bg/мобилни-телефони/apple  а тук  си провери след това телефона  дали всичко с него е наред https://checkcoverage.apple.com/bg/bg/;jsessionid=node013wgncs71cme31dmx2oejj8lan3207724.node0

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, Александър Тодоров написа:

Здравейте,

искам да си закупя iPhone от официалния сайт (apple.com). Препоръчайте ми фирма, която може да извърши доставка до България. Има ли някой запознат какъв адрес трябва да се въведе в apple.com за доставка? Благодаря предварително!

От коя държава ще ти го изпратят? Принципно най-евтино ще ти излезне с "Български пощи", но с тях е много чакането. Поинтересувай се за някои куриерски фирми с по-евтини услуги, които осъществяват доставки от чужбина.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, badsector написа:

Не виждам смисъл от подобни квартални обиди към човек, който не познавате и то отправени от човек от екипа.
Аз самият имам поне 10 причини да искам покупката да е от САЩ, а не да купувам апарат, предначначен за Източна Европа, но няма смисъл да ги изброявам, защото си оставам един прост гъзар, ровещ в сметището в Суходол.

По темата:
Авторе, трябва да оторизирате местен човек/приятел/фирма и т.н. да го закупи, а вие ще го платите на тях.
Една камара дебитни, кредитни и всякакви други карти извън издадените в САЩ не се приемат при опит за плащане в много сайтове в щатите.

https://www.ushoppr.com

Разгледайте този сайт.
Не казвам да пазарувате с него, а да го разгледате.
Предполагам има и доста други вече, но потърсете с Гугъл.

• Харесва ми 3

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Не виждам смисъл от подобни квартални обиди към човек, който не познавате и то отправени от човек от екипа.

Аз самият имам поне 10 причини да искам покупката да е от САЩ, а не да купувам апарат, предначначен за Източна Европа, но няма смисъл да ги изброявам, защото си оставам един прост гъзар, ровещ в сметището в Суходол.

По темата:

Авторе, трябва да оторизирате местен човек/приятел/фирма и т.н. да го закупи, а вие ще го платите на тях.

Една камара дебитни, кредитни и всякакви други карти извън издадените в САЩ не се приемат при опит за плащане в много сайтове в щатите.

https://www.ushoppr.com

Разгледайте този сайт.

Не казвам да пазарувате с него, а да го разгледате.

Предполагам има и доста други вече, но потърсете с Гугъл.

И каква е разликата според теб.. самия апарат да е закупен от САЩ а не от ЕС Може ли да споделиш мнение.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.