Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

Здравейте, трябва ми някой, който може да хакне принтер Brother MFC-J6520DW.

Постоянно писка, че не харесва мастилниците.

Чувал съм за fix-не на firmware, но не съм специалист. Има ли вариант да се хакне, така че да не иска повече чипове?

Ето тук има чудесно решение: http://www.geek-news.net/2011/03/fix-ink-issues-on-your-brother-mfc-all.html

но при моя принтер няма такъв конектор.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, lassal написа:

Чувал съм за fix-не на firmware, но не съм специалист. Има ли вариант да се хакне, така че да не иска повече чипове?

Ето тук има чудесно решение: http://www.geek-news.net/2011/03/fix-ink-issues-on-your-brother-mfc-all.html

но при моя принтер няма такъв конектор.

Какво значи, не харесва мастилниците? Дава ли някаква грешка?  Откъде са купувани тези мастилници? Нови ли са?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, lassal написа:

Ако само писка - кво ти дреме!

Иначе в Тубата клипчета и съвети бол

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Дреме ми, защото не иска да принтира. Зареждам го и преди да е свършило мастилото писка, че иска друга мастилница. А на дъното на тази има още доста мастило. Така цената на консумативите е безбожна, а на мен ми се налага да принтирам постоянно. Опитах всички трикове, публикувани в нета, но нищо. Вече се чудя може ли някой да го хакне, за да не иска чипове.

Горе публикувах подобна статия, за това как са решили проблема, но при мен това  не работи.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Пробва ли да извадиш мастилниците и да ги поставяш една по една с потвърждаване на поставянето на искания цвят?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.