Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

No hay texto alternativo automático disponible.

Руснаците напълно сериозно се мислят за конкуренти на САЩ
Седят зад компютри , работещи с американски програми, включени в Интернет измислен от американци и ги наричат презрително пиндоси .
А по телевизора ги заплашват с ядрени бомби .
Не заплашват да се конкурират с
IBM или Аpple, не, бомби ще им хвърлят.
Ако някой е забравил , ядрената бомба също американци са я измислили.
Ако сравним руснаците и американците кой е дал повече на светът , то ползата на човечеството от първите е абсолютно несъпоставима.

Щом не им харесва Америка , да се откажат от всичко американско , или да си затворят плювалниците !
По руската Телевизия върви реклама на Газпром. Не на стоки и услуги, произведени във великото нещо а на Газпром.
Ние сме на първо място в света по добив на газ !
Боже какво велико постижение , пробили дупки в земята и смучат , това и маймуните го могат ..
Че то и Газпром наполовина принадлежи на чужди инвеститори и добиват газта със западна техника
Но са велики де , постоянно ни припомнят - Ако няма да обичаш Пушкин , ще ви врътнем кранчето.
Вие някъде виждали ли сте продавача да поставя условия на купувача ?
Това е руско блядство в чист вид , монголско икономическо изобретение - ако не купувате от нас ,с един вагон условия , ще ви отрежем главите .
Така мислят в Русия практически всички, с малки изключения от 10% нормално, порядъчно население , по някакво чудо оцеляло в това мракобесие.
И този народ , с монголско -татарско управление , останало им още от Чингис хан , искат да конкурират Америка
С какво ?
С войните ли ?
Но освен войни САЩ е дал на света интернет, мобилните връзки , компютърните технологии.
Много неща са дали на света .
А какво са дали руснаците на света ?
Само войни и водката .
Нищо повече !
Затова и живеят само с мисъл за войни , победи и бомби в главите.
Защото нищо не умеят .
Не могат да създават , нещо практично за човека .
Могат само да пият , крадат и да убиват ..
И още , нагло, безсрамно да лъжат .
Вижте им само реакцията на поставените им санкции .
И властта и народа в унисон :
- Да , ние откраднахме , да , договорите и законите ги нарушихме , но ние сме велики и вие трябва да се съобразявате с нас , а не ние с вас .
Те даже не се стесняват от своята подлост , а се гордеят с нея .
Вижте ни , ние можем всичко , с нас всички трябва да се съобразявате, защото ние сме руснаци !
Умни хора им казват ,, молят, спрете се , рано или късно ще трябва да си платите за стореното.
Но нищо не помага .
Като в делириум повтарят : Кримнаш и това е .
Ще ходим без гащи , но с Крим .
Това много прилича на поведението на пияница , който знае , че сутринта ще трябва да си плати изпитото , но му се иска да пие и пие колкото може да изпие днес и не мисли за утре.
Руско величие ....А ?
Да построят пътища , болници , курорти не могат , но се имат за велики .
От това чувство за величие и не могат да се реализират в други страни, с малки изключения разбира се .
Даже да научи езика на страната която го е приютила не иска от величие .
Затова и навсякъде една и съща песен балалайкат - тях ги унижавали , пренебрегвали , не им давали на руски да говорят .
Макар , че дай му на руснака на руски да поговори , освен блядь , хуй , пизда нищо друго смислено няма да каже .
Сами не искат да живеят по човешки , но и на другите не дават .
Някой ще кажат , въпроса може да се реши лесно - Чемодан -Русия и марш при своите брезички .
Но са хитри тарикати със скрепи в главите.
Те разбират , че с тях ще се отнесат като с малки деца само в Европа, която те така ненавиждат ..
Знаят , че в Европа ще им спазват правата и за човешкото им съществуване ще се погрижат .
А в Русия само да си отворят устите за права , ченгетата такива права ще им дадат , че собствените им майки няма да ги познае ...
Затова и само си мрънкат Ванюшки за великата си Родина , но стоят далече от нея и не искат да се връщат ...
Как да има развитие една държава и още да бъде конкурентно способна на други страни , когато обикновените търговски отношения са ги превърнали в шантаж.
Ще ви спрем газта , ще ви унищожаваме продукцията и т.н.
А когато и шантажа не полага пускат танковете , примери много и се знаят , затова няма да ги изброявам.
Не " руски мир " а руско озверяване .
Психично болни насилници .
Като маниак насилник, не получил ответната симпатия от жена , започва да е заплашва с нож и като животно я изнасилва .
Защото са изроди и изродите никой не ги обича .
Американски конкуренти блядъ

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, proexpert написа:

започва да е заплашва

Заместването на Я с Е някакъв пловдивски диалект ли беше или просто неграмотност?

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Цитат

Изповед на окаяния раб Божи Калансув:

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

"Извинявам се.  Моля Ви не ми обръщайте внимание. По- цял ден седя в къщи без работа и понеже няма с какво да се занимавам ми става скучно и почвам да пиша глупави коментари в Калдата форум и да отварям Безброй еднакви теми в Калдата форум. Простете ме мене Простака, че Ви наводнявам с флууд. От други форуми отдавна съм наритан. Виждам, че в Калдата форум хората разбират и дават компетентни съвети и завиждам. Почвам да си въобразявам, че и аз съм компетентен, и също така си въобразявам, че имам опит, което не отговаря на истината. Чрез заливане и удавяне на Калдата форум с флууд с еднакви и безсмислени теми и коментари аз си въобразявам, че въобще нещо разбирам. По- точка първа от настоящата тема мога да кажа, че с такива подобни на описания уред в точка № 1 имам предостатъчно в излишък в домът си. Като някой работят, а за други няма резервни части. И със сигурност имам нужда да изхвърлям в кофата за смет такива уреди в настоящия момент и за в бъдеще време отколкото да купувам нови подобни устройства и подобна техника. Извинявам, се че Ви наводнявам Калдата форум с безсмислени теми и безсмислени коментари, което се нарича флууд на Английски език, а в превод на Български според мен означава наводнение и  / или бедствие свързано с наводнение..."

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Каун единствената оправия за теб е по скоро да се съберете с Мирко щото положението ти се влошава!!!

• Харесва ми 1
  • Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Ма тоя Б.олния п.сихически още ли някой му чете темите, явно не е  трол ами е болен или някой много кинти му "киха".

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 14 минути, PigManu написа:

Каун единствената оправия за теб е по скоро да се съберете с Мирко щото положението ти се влошава!!!

Ми вие сте се събрали ... квото караджата.. такова и калснлувчо.. разлика няма.

Както бях споменал.. тоя играе във вашия отбор. Ако има някой който да неглижира и да предизвиква отвращение от иначе сериозни факти .. това е той.

Няма кой друг да съсипва по успешно неудобни за вас, но иначе сериозни теми.

Редактирано от miro20 (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 8 минути, miro20 написа:

Както бях споменал.. тоя играе във вашия отбор. Ако има някой който да неглижира и да предизвиква отвращение от иначе сериозни факти .. това е той.

Не разбрах какво ми е общото с Калансув? Ни отварям тема след тема, нито имам кой знае какви изяви. Или си правиш вятър на устата:)

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, karadzha написа:

Ни отварям тема след тема

А не бе :)

Не знам колко сбъркан трябва да е човек за да влиза да отговаря в тема след тема на някакъв  копипейстър трол.

Само по голям трол .

Е.. освен едни мои "фенове" дето влизат само да видят какво е "писал Миро " :) и те таквиз извратеняци . 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 17 минути, miro20 написа:

Зимайте се че време не остана.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, miro20 написа:
преди 4 минути, karadzha написа:

Ни отварям тема след тема

А не бе :)

Лично аз съм отворил 2 или 3 теми и то за има няма година-две. Ето, че пак излъга:D

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лично ти гледам се знаимаваш да копипействаш едно и също . За разлика от извратения дето копипейсва и той някакви теми.

Питам се пак - колко извратен рябва да си за да копипейтваш едно и също ? калснслувчо за разлика от теб е по разнообразен...

Смятай...  :)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 минути, miro20 написа:

Лично ти гледам се знаимаваш да копипействаш едно и също . За разлика от извратения дето копипейсва и той някакви теми.

Питам се пак - колко извратен рябва да си за да копипейтваш едно и също ? калснслувчо за разлика от теб е по разнообразен...

Смятай...  :)

Ми бутам спам само и единствено в темите на Калвансув, ако не си забелязал и никъде другаде. Правя някакъв опит да го откажа, да спре с флууда, ама къде ти.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

ИСТОРИЧЕСКИ ДЕТЕКТИВ

КОЛКО ГРАЖДАНИ НА СЪВЕТСКИЯ СЪЮЗ ЗАГИВАТ ВЪВ ВТОРАТА СВЕТОВНА ВОЙНА?

ЧАСТ ЧЕТВЪРТА

БЛОКАДАТА НА ЛЕНИНГРАД

Никаква блокада (нямам време да слагам кавички) не е имало, скъпи приятели! Московските болшевки отново разтягат локуми и ронят крокодилски сълзи!
Извинявайте, но как точно се е стигнало до тази измислена блокада? На 24ти юни 1941 година началника на Генералния щаб на сухопътните войски генерал Халдер пише в дневника си, че мощната танкова групировка на противника край Псков е изчезнала! Хубава работа! Как може да изчезне Първи механизиран корпус? Та това са 1031 танка по щат? Не, не е изчезнал! Корпуса се готви за бой. Но не за да отблъсне фашистките захватчици! Няма намерение и да се оттегли. Първи механизиран корпус е натоварен на ешелоните и право на северозапад! Към финландската граница! А на следващия ден – 25-ти юни миролюбивия Съветски съюз напада за втори път Финландия! Сякаш си няма други грижи! Хитлер със сигурност е подскочил от радост! Неутралната Финландия е въвлечена във Втората световна война от Сталин! И ето ти на теб блокада! Ако Съветския съюз не беше нападнал Финландия щеше ли да има блокада?
Финландците бързо преминават в контранастъпление и спират на старата граница. Манерхайм не е Жуков. Знае, че в настъпление гинат хиляди войници, а фините не са колкото китайците, нали? И всеки живот е ценен. Това да не е жените ще народят още!
Хитлер настоява финландците да продължат настъплението и да се срещнат с германците на река Свир, течаща между Онежкото и Ладожкото езеро. Тогава наистина ще има блокада на Ленинград! На люлката на болшевишкия преврат, революция, де. Обаче Манерхайм си прави оглушки. Не ще и не ще!
На запад от града е Финския залив, оставен без бой от Балтийския флот. Но на изток няма ни противник, ни дявол!
На 8ми септември 1941 година германските войски стигат предградията на Ленинград. Двама офицери спират трамвай номер 28.
- Хайде да се повозим! - казва единия.
- Да го оставим за утре!
Утре никога няма да настъпи! Същия ден Четвърта танкова група е изпратена към Москва. Щурм на града на сифилистика Ленин няма да има. Ще има нещо като блокада.
По въздуха никога не е имало блокада. Финландците имат 22 бомбардировача до един плачещи за бракуване. Манерхайм категорично забранява фински самолети да влизат в зоната на ПВО на Ленинград. Германците имат желание, но нямат самолети. Нямат! ПВО на Ленинград може да се сравнява с тази на Москва и Баку. Много по – добра е от ПВО на Берлин, Лондон и Плоещ.
Какво пречи на Сталин да организира въздушен мост Голямата земя – Ленинград? Нищо! Американците го демонстрираха с блокадата на Западен Берлин! Използваха същите самолети С -47, военен вариант на ДЦ-3. В Савецкия съюз се казват Ли-2. Лошите американци дават лиценза за производството им без пари. Самолета носи името на главния инженер Лисунов. Ако американците могат да превозват дори въглища и разглобена ТЕЦ защо съветските другари да не могат да превозят по 50 дечица на самолет? Защото не искат! Комунистите са дошли на власт именно за да изтребят руския народ! Ленин го казва направо: ,,Дори ако само 10% от населението доживее до комунизма пак ще сме на делавера!”
Затова да изтребим хората, а сметката ще дадем на германците! Нека цял свят види какви са педали! И се започва плач за 250-те грама блокаден хляб! Нормите се намаляват пет пъти, но тези 250 грама на работниците се дават само за един месец! От ноември до декември 1941 година! После дажбите се увеличават! Храна в Ленинград има колкото си искаш, но тя е само за нашите хора! Тези, които са чужди по класа на болшевиките ще уморим с глад! Колко партийци, военни, хора с горещи сърца са умрели от глад? Нула!
По време на блокадата в града са докарани 1,3 милиона тона различни товари в това число 28 000 глави добитък! Ега ти и блокадата! Въпреки това товарите са в пъти по – малко от тези докарани от американците в Западен Берлин. Там може само със самолети, а в Ленинград с каквото си поискаш!
Масовата евакуация започва едва през януари 1942-ва година. Какво са дремели половин година? Само две седмици през ноември и две през март Ладожкото езеро не става за водно – земен път. През ноември има вече ледове, които пречат на корабоплаването, но още са твърде тънки за да минават през тях камиони. През март е обратното. Но има много други реки, езера и канали по които баржите спокойно могат да плават. А остава и въздушния транспорт.
Просто няма желание да се спасят хората! В името на световната революция те трябва да се изтребят! Да се доведат хората до просешка тояга! И се започва бясна спекула. Буханка хляб се разменя срещу безценни картини, злато и диаманти. Всички скрити ценности се изкарват. Ах, гад! Имал си значи злато,а! НКВД организира специални команди, които претърсват домовете на умрелите и умиращите от глад. Събрани са несметни съкровища! Това е смисъла на блокадата! Обир!
Да сравним блокадата на Ленинград с евакуацията на германците от Източна Прусия. Кървавочервената армия настъпва и хората бягат панически! Не случайно Иля Еренбург призовава да се пречупи немската гордост! Как, уважаеми другарю? С масови изнасилвания! А има и плакат на който момченце призовава: Тате, убий немеца! И германците бягат! Но си нямат стотици транспортни самолети като другарите. Затова пилота на ФВ-190 сгъва една майка на две зад седалката си, едно детенце седи на едното му коляно, друго седи на другото му коляно, от дрехите са махнати всички метални копчета за да не пречат на компаса и излитаме! Така се спасяват хората! А Сталин не бърза да спасява, за малко да напиша своя народ!
За да бъде вашия ден слънчев и щастлив ще завърша със шифрограма номер 4976 изпратена от маршала на победата Жуков до командващите Ленинградския фронт и Балтийския флот: ,,Разяснете на личния състав, че семействата на предалите се в плен ще бъдат разстреляни, а когато самите те се завърнат от плен също ще бъдат разстреляни!”

http://www.solonin.org/article_dve-blokadyi

https://harmfulgrumpy.livejournal.com/1078308.html

No hay texto alternativo automático disponible.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.