Премини към съдържанието

Препоръчан отговор

здравейте имам един проблем който го забелязах на скоро има нещо като кокал твърдо между гърдите ми но е само на едно място като топче и мисля че е от гръдния кош ще се радвам ако някой ми обясни какво трябва да е това нещо или да ми даде информация от къде мога да разбера

A7F013A3-A50B-4804-9045-77CB2C11F772.jpeg

F978D63D-A359-451D-A9D0-D282AE327FF2.jpeg

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Отиваш при участъковият ти лекар, той/тя ще те прегледа и ще прецени по нататък как да те лекува или да те прати при специалист!

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Според мен е нещо нормално и го има при всеки мъж. Щях да напиша човек, но не знам как е при жените...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е нещо като мъртва кост. Познавам хора и с по-изразена и не им е правила проблеми.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Нормално е, принципно навремето имаше слухове, че си личи повече при усилен растеж, но нямам идея дали има връзка с реалността. Скокни до личния лекар и пиши после какво ти е казал, че ни е интересно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 5 часа, ncl написа:

Според мен е нещо нормално и го има при всеки мъж. Щях да напиша човек, но не знам как е при жените...

Я всяка жена, да си постне циците тука, че да се успокои човека !

• Харесва ми 5

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

а знаете ли някакъв начин как да се лекува или да не си личи но без операции защото това нещо е по близо до лявата част на гърдите 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Предполагам не изисква лекуване, но няма как да знаем, ако не питаш поне личния лекар.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Човек, живей се живота и не се занимавай с глупости...

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, ismail67 написа:

като казвате  не изисква лекуване значи само с операция така ли?

Не. Означава да отидеш на специалист, защото това е нещо, което изисква специфична диагностика, която няма как да се даде през интернет.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.