Премини към съдържанието
street racer

Клавиатура за лаптоп във В. Търново - помощ....

Препоръчан отговор

Съфорумци, моля за насоки:

На майната си съм с кемпера и синчето преди малко успя да прецака клавиатурата си - причините са ясни - натурален сок :)

Най близкия град е Велико Търново и трябва спешно (утре) да намеря клавиатура, защото е окупирал моя комп и това не ме устройва за следващите десетина дена!

Става дума за hp probook 4540s. Моля, някой от В. Търново да даде някакви телефони или направо да каже място (сервиз, магазин) от където утре мога да купя KB.

Смяната е за две бири време, ама тука на язовира..... или направо кажете читава фирма за втора ръка лаптопчета, направо да взема нещо и да си почивам :)

Благодаря предварително!

PS: Звънях в "PC Cyt" и "Гарант", ама поръчка, доставка......

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

преди 1 час, street racer написа:

Съфорумци, моля за насоки:

На майната си съм с кемпера и синчето преди малко успя да прецака клавиатурата си - причините са ясни - натурален сок :)

Най близкия град е Велико Търново и трябва спешно (утре) да намеря клавиатура, защото е окупирал моя комп и това не ме устройва за следващите десетина дена!

Става дума за hp probook 4540s. Моля, някой от В. Търново да даде някакви телефони или направо да каже място (сервиз, магазин) от където утре мога да купя KB.

Смяната е за две бири време, ама тука на язовира..... или направо кажете читава фирма за втора ръка лаптопчета, направо да взема нещо и да си почивам :)

Благодаря предварително!

PS: Звънях в "PC Cyt" и "Гарант", ама поръчка, доставка......

Погледни сайта на фирма VALI. Съветвам те да се насочиш към тях. Телефоните им ги има на сайта и ще ти свършат добра работа. Ако има нещо за помагане, пиши ми на лично, моля!

https://www.vali.bg/bg

https://www.vali.bg/bg/catalog#?category=504&s=price_asc

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Лаптопа да се изключи, да се отвори  и да се обърне, така че клавиатурата да може да се оттича, И се молете да е само клавиатурата. Утре лаптопа да се занесе в сервиз, да се отвори и да се промие с почистващ спрей. Ако течността е стигнала до дънната платка нещата могат да станат доста сериозни.

• Харесва ми 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Оффф, ама много съм прост понякога :angry:

Просто се ядосах и изобщо не помислих за най-нормална USB клавиатура. ЕГН-то си казва думата.

Емил Костов, лаптопа беше "разпердушинен" в рамките на 5 мин след инцидента, Нищо не успя да мине "под" клавиатурата! Доста машинки са ми минали през ръцете, а и знам "процедурата" :)

Извинявайте за глупавия пост, но като се е настроил човек за почивка, BBQ и мачове......

Може да заключвате! 

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.