Премини към съдържанието
Хитрейшио

Програма за блокиране на входящи обаждания, която казва че телефонът е изключен

Препоръчан отговор

Има ли програмче за Android, което да има функцията да казва на звънящия, че телефонът на абоната е изключен? Или да изключва мрежата на телефона за секунда, когато получава входящо обаждане от нежелан номер? Не искам да има сигнал "ЗАЕТО"
Искам да блокирам досадник. Ако му затварям ще реши да се домъкне до нас и да ме занимава с глупостите си.

• Тъжен 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Да, има такава програма.
Върни му на човека парите, се казва и няма да те търси повече.

Ама досадниците как сте се намерили ...

• Ха-ха 2

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 26 минути, Хитрейшио написа:

Има ли програмче за Android, което да има функцията да казва на звънящия, че телефонът на абоната е изключен? Или да изключва мрежата на телефона за секунда, когато получава входящо обаждане от нежелан номер? Не искам да има сигнал "ЗАЕТО"
Искам да блокирам досадник. Ако му затварям ще реши да се домъкне до нас и да ме занимава с глупостите си.

Виж този линк

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 52 минути, BMW Маниак написа:

Да, има такава програма.Върни му на човека парите, се казва и няма да те търси повече. Ама досадниците как сте се намерили ...

Не съм му взимал пари, ама си мисли че аз ще съм му баламурник и ще му работя без пари, докато той развива планове за световно господство. Един човек, който много философства, а нищо не прави.

преди 31 минути, Емил Костов написа:

Виж този линк

Не ми върши работа изключване на известията, а на него да му дава свободно. Това мога да си го направя и сам.
Искам за него телефонът да е изключен или да е с разпадаща се връзка.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)
преди 17 минути, Хитрейшио написа:

Не съм му взимал пари, ама си мисли че аз ще съм му баламурник и ще му работя без пари, докато той развива планове за световно господство. Един човек, който много философства, а нищо не прави. 

Както казах и по рано, намерили сте се.
Така не се прави бизнес като се скриеш или изключиш телефона. Кажи му в прав текст.
- Пич приготви тези пари или не ме занимавай със себе си.

Отделно по темата. Няма такава програма и точно ти би трябвало да се досетиш защо няма.

Цитат

Телефона на абоната не е включен

Е глас на оператора кога те търси по последната клетка в която си бил и не ти открие устройството. Няма как програма да имитира този глас еле пък и на български.
Мисли малко преди да пускаш глупави теми. Уж се тупаш в гърдите за образован технически човек.
Има как да го финтираш тоя номер но е е за всички които те търсят а не определено за един специален номер на натрапник или какъвто е там не ви знам историите че то на теб вяра не може да ти се има.

Отделно аз търся някой който се крие.
Телефона му дава изключен.
Почвам да му пускам съобщения на всички по разпространени месенджери като whatsapp, viber, ....
И там ме е блокирал.
- Жена я си дай за малко телефона че един тука ми се прави на умен.
И ти пускам съобщение от чужд номер и като видя че това съобщение е влязло в телефона ти и като взема едно дърво ...

Така че си изясни отношенията с хората а не да търсиш варианти да се криеш.

Редактирано от BMW Маниак (преглед на промените)

• Ха-ха 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 33 минути, BMW Маниак написа:

Отделно по темата. Няма такава програма и точно ти би трябвало да се досетиш защо няма

Надявам се на това да има програмче, което след root да използва слабо документирани функции на API-то и като ме набере точно определен номер - да спира мрежата за секунда, така че все едно съм излязъл от покритие. Никакъв бизнес не правя и нямам намерение да правя с тоя човек.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост
преди 54 минути, Хитрейшио написа:

Никакъв бизнес не правя и нямам намерение да правя с тоя човек.

Кажи му да не те занимава и готово.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Вариант е и да се пренасочва обаждането от определен номер към номер, който е изключен.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
публикувано (редактирано)

Още един сгазил лука, който твърди ,че не е! :)))) 

Както и да е. Някога  /не знам дали все още върви това а и отдавна не съм го правил, та и не мога да се сетя как ставаше точно/, та пренасочвахме към някакъв измислен непълен номер. Измислен и непълен, че да не се пръкне тарифиране за пренасочването. В отсрещната слушалка се чуваше - "Абонат с такъв номер не съществува"

Редактирано от Black Power (преглед на промените)

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 16 минути, Raze написа:

Вариант е и да се пренасочва обаждането от определен номер към номер, който е изключен.

Този вариант е за всички които те търсят и не може да се настрой да е само за един определен номер.
Аз му го загатнах само но в неговия случай няма как да стане.

преди 2 часа, BMW Маниак написа:

Има как да го финтираш тоя номер но е е за всички които те търсят а не определено за един специален номер

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Деянчо написа:

Кажи му да не те занимава и готово.

Не разбира от дума. А не искам да се развикам и да го заплашвам с бой, за да ми се махне от главата.
Не ми е направил нищо лошо. Просто е досаден. Искам да се отърва без да използвам крайни мерки.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Пробвай да не му обръщаш внимание. Ще те търси известно време, после ще му омръзне и ще спре.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 9 минути, Деянчо написа:

Пробвай да не му обръщаш внимание. Ще те търси известно време, после ще му омръзне и ще спре.

Мислиш че е прежали парите ли ?

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
Гост

Може и да не го търси за пари. Като бях малък имаше едно дете, което много обичаше да си играе с мен, но аз пък не обичах. Като излизах навън се молех само да не ме види, че беше голяма досада. Веднъж дори исках да излезна с шапка, очила и дрехите на баща ми, за да не ме разпознае.

Има и дърти досадници, не са само деца. Такива, които те намират за слушател и за емоционален отдушник или безделници, чудещи се по цял ден какво да правят, при кого да ходят и на кого да досаждат.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 38 минути, BMW Маниак написа:

Този вариант е за всички които те търсят и не може да се настрой да е само за един определен номер.
Аз му го загатнах само но в неговия случай няма как да стане.

Има разни приложения с подобни функции, има и някакви мениджъри за повиквания, трябва да се пробват кое как работи и какво може да прави. Има програма, която пренасочва всички обаждания след определено време. Това е за андроид съответно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Деянчо написа:

Такива, които те намират за слушател и за емоционален отдушник или безделници, чудещи се по цял ден какво да правят,
при кого да ходят и на кого да досаждат.

Нещо подобно. Прибирам се от работа и започват едни обаждания чиста досада, щото му било скучно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 7 минути, Хитрейшио написа:

Нещо подобно. Прибирам се от работа и започват едни обаждания чиста досада, щото му било скучно.

Аве ако беше някоя мадама нямаше да проявяваш подобно отношение и хич нямаше да ти е досадно.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
току-що, BMW Маниак написа:

Аве ако беше някоя мадама нямаше да проявяваш подобно отношение и хич нямаше да ти е досадно.

Има си тема. Ще те докладвам за спам след малко.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 2 минути, Хитрейшио написа:

Има си тема. Ще те докладвам за спам след малко.

Темата ти се изчерпа много отдавна.
В тази тема при тези условия ти няма как да получиш полезен отговор.
Направо може да си я изтриеш че да не ти се смеят хората че се драскаш за инженер а не може да събереш 2+2 и сам да се досетиш че търсиш невъзможни неща.
Да, този ми пост е точно по темата ти ама кой да чете.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 3 минути, BMW Маниак написа:

и сам да се досетиш че търсиш невъзможни неща.

Виж ся, беше ми интересно дали има нещо, което аз не знам.

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове
преди 6 часа, BMW Маниак написа:

Както казах и по рано, намерили сте се.
Така не се прави бизнес като се скриеш или изключиш телефона. Кажи му в прав текст.
- Пич приготви тези пари или не ме занимавай със себе си.

Отделно по темата. Няма такава програма и точно ти би трябвало да се досетиш защо няма.

Е глас на оператора кога те търси по последната клетка в която си бил и не ти открие устройството. Няма как програма да имитира този глас еле пък и на български.
Мисли малко преди да пускаш глупави теми. Уж се тупаш в гърдите за образован технически човек.
Има как да го финтираш тоя номер но е е за всички които те търсят а не определено за един специален номер на натрапник или какъвто е там не ви знам историите че то на теб вяра не може да ти се има.

Отделно аз търся някой който се крие.
Телефона му дава изключен.
Почвам да му пускам съобщения на всички по разпространени месенджери като whatsapp, viber, ....
И там ме е блокирал.
- Жена я си дай за малко телефона че един тука ми се прави на умен.
И ти пускам съобщение от чужд номер и като видя че това съобщение е влязло в телефона ти и като взема едно дърво ...

Така че си изясни отношенията с хората а не да търсиш варианти да се криеш.

Аве не му обеснявай ве, тоя е п*тка,анимационен герой.Даже ще ти кажа продължението и завършека на филма.Ония е страшно нагъл и ще го намери, и кога го намери тоя само ще се чеши къде не го сърби, ще си вади слипа от г*за и ще го отрежи по заобиколен начин.

• Харесва ми 1

Сподели този отговор

Линк към този отговор
Сподели в други сайтове

Регистрирайте се или влезете в профила си за да коментирате

Трябва да имате регистрация за да може да коментирате това

Регистрирайте се

Създайте нова регистрация в нашия форум. Лесно е!

Нова регистрация

Вход

Имате регистрация? Влезте от тук.

Вход

Информация

Поставихме бисквитки на устройството ви за най-добро потребителско изживяване. Можете да промените настройките си за бисквитки, или в противен случай приемаме, че сте съгласни с нашите условия за ползване.